TC Kimlik No
Şifre

Şemsettin Baş ''Başarılı Olmak İstiyorsak, Hep Birlikte Hedefe Odaklanmalıyız''

28/12/2017 18:04

Cumartesi günü saat 18:00'de evinde İstanbulspor Beylikdüzü'nü konuk edecek Bursaspor Durmazlar'ın başarılı başantrenörü Şemsettin Baş, kulübümüzün resmi televizyonu Bursaspor TV mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Şemsettin Baş ''Başarılı Olmak İstiyorsak, Hep Birlikte Hedefe Odaklanmalıyız''

Şemsettin Baş şöyle konuştu; "Sezon başına istediğimiz gibi başlayamadık, zaten sebeplerini daha önce söylemiştim. Önemli olan zor süreçten çıkıp istediğimiz ritme girmemizdi. Oyuncularım sisteme adapte oldukça daha iyi oynamaya başladıklar. Çoçuklar emek veriyor, savaşıyor ve yüreklerini ortaya koyuyorlar. Çok iyi çalışıyorlar ve çok iyi arkadaşlıkları var. Çok zorlu bir dönemden önemli maçları kazanarak çıktık. Hucüm kısmında belli bir düzeni oluşturduk ama savunma kısmında eksikliklerimiz var. Savunma kısmını geliştirmemiz gerekiyor. Daha az sayı yememiz lazım. En fazla sayı atan üç takımdan bir tanesiyiz. Savunma kısmında da iyiyiz ama daha iyi olmamız gerekiyor. Çok daha zorlu maçlar olacak. Devrenin kalan son iki maçı birbirinden zorlu. Zorlu maçlar bizleri bekliyor, çocukların bu ritimleri devam ederse oradan çıkacağımıza inanıyorum.

Taraftarımız bizim itici gücümüz, altıncı oyuncumuz. Onların bize destekleri olduğunu görünce çok daha istekli oynuyoruz. Bu sezon istediğimiz desteğe ve sayıya bir türlü ulaşamadık. Ama ben bundan sonra taraftarlarımızın yanımızda olacağını biliyorum. Biz bu yolun sonunda başarılı olmak istiyorsak, camiasıyla,taraftarıyla,medyasıyla hep birlikte hedefe odaklanmalıyız"