TC Kimlik No
Şifre

Şemsettin Baş: ‘’Oyuncularımın Yüreklerine Sağlık”

25/05/2017 22:48

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, Sakarya karşısında alınan galibiyetin ardından düzenlenen basın toplantısında sporcularına ve taraftarımıza teşekkür etti.

Şemsettin Baş: ‘’Oyuncularımın Yüreklerine Sağlık”

Oyuncularının sahada müthiş bir mücadele verdiğini belirten Baş, basın toplantısında şu açıklamalarda bulundu;

ÇOCUKLAR GALİBİYETİ İSTEDİLER

“Çocuklar bugün özellikle istediler, savaştılar. Kazanmak için ellerinden gelen herşeyi yaptılar. Karşımızdaki takım şaka değil  bizden 5 kat fazla bütçeli. Süper Lig ve A Milli takım tecrübesi olan bir sürü oyuncusu var. Hep söyledim. İstersek,  yüreğimizi ortaya koyarsak, taraftarımız da bizi bu şekilde desteklerse biz her zaman en güçlü rakiplere karşı maçın içinde kalacağı demiştik. Maçın sonunda kazanır veya kaybedersin önemli değil. Önemli olan maçın içinde kalmak. İlk senemizde bunu yapmak büyük başarıydı. Daha hiçbir şey olmadı. Oynanmamış iki tane maç var. Biz geçen sene Isparta’dan 3’de 1 ile dönmüştük. Sonra 3’de 3 yapmıştık. Neyin ne olacağı belli değil. Dörtlü finalde herkes herkesi yenebilir. Sadece demoralize olmamak lazım. Burada kaybettiğimiz maçı seyircisiz oynadık. Boş sahada oynamak bizim alışmadığımız bir durumda. Gönül isterdi ki o maçı taraftarımız ile oynamalıydık. Taraftarımız bizi bugün çok güzel itti.

PAZAR GÜNÜ FUTBOL TAKIMIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ

Spor kulübü olma yolunda ilerliyoruz. İnşallah Pazar günü futbol takımımız kazanır. O da bizim için çok önemli. Çocuklarımız ile konuşacağım. Pazar günü stadyumda yerimizi alacağız. İnşallah onlar da kazanır ve biz spor kulübü olma yolunda devam ederiz inşallah. Çocuklarımızın ellerine, yüreklerine sağlık. Bu galibiyeti hak ettiler ama daha oynanmamış iki maç var. Onları da kazanmak istiyoruz.