SIKÇA SORULAN SORULAR

“BURSASPOR ANI DUVARI” nedir?
Timsah Arena’nın etrafını çevreleyecek olan “Bursaspor Anı Duvarı”; her tuğlaya tek tek isimleri kazınmış taraftarlarımızın, Bursaspor tarihine adını altın harflerle yazdıran Kulübün efsaneleri, kurucularımız ile yan yana adlarının yer alacağı ve Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen bir proje…

Anı Duvarı Nerede Olacak?
İlk duvar paneli Timsah Arena’da Teksas’ın bulunduğu Güney Kale Arkası dış duvarlarından başlayacak. Stadyum Bursaspor tarafından kullanıldığı müddetçe anı duvarı var olacak.

İsmimi Anı Duvarına Nasıl Yazdırabilirim?
Bursaspor Kulübü Derneği’ne proje interaktif sayfası ile (https://www.bursapor.org.tr/tugla adresi üzerinden) online bağış yoluyla 160 TL bağış yapan her taraftarımızın adı, Kulübümüz tarafından bir tuğlaya kazınmak suretiyle Bursaspor Anı Duvarı’nda yer alacaktır.

Bir tuğlaya kaç isim yazdırılabilir?
160 TL bağışta bulunulması üzerine Kulübümüz tarafından her bir tuğlaya yalnızca 1 gerçek kişinin ismi yazılacaktır. Taraftarlarımız arzu ederlerse başka biri için de isim yazdırabilirler.

İsim dışında lakap veya şirket ismi vb. yazdırabilir miyiz?
Herhangi bir ticari şirket, sivil toplum kuruluşu adı ya da spekülatif bir sim duvardaki tuğlalarda yer almayacak; sadece gerçek kişi (şahıs) isimleri yer alacaktır. Tüm isimler kontrolden geçtikten sonra duvara yazdırılacaktır. Spekülatif ya da şartlara uygun olmayan yazılar işlenmeyecek ve Bursaspor tüzüğü Madde-7.3 çerçevesinde yapılan bağışlar geri iade edilmeyecektir.

İsmim duvar ne zaman yazılacak?
Proje başlangıcından itibaren yapılan bağışlar karşılığında Kulüp tarafından duvara yazdırılan isimler, belli bir partiler halinde biriktikçe monte edilecektir.