Y. Samsunspor Maçı Hazırlıklarını Tamamladık

14 Eylül 2021
Y. Samsunspor Maçı Hazırlıklarını Tamamladık

Ligin 5. haftasında sahasında Yılport Samsunspor ile karşılaşacak takımımız akşam saatlerinde yaptığı antrenman ile bu maçın hazırlıklarını tamamladı.

Teknik Direktörümüz Fatih Tekke gözetiminde gerçekleşen antrenman 1 saat 15 dakika sürdü.

Isınma koşularıyla başlayan antrenman 5'e2 pas pres çalışmalarıyla devam etti. Takımımız son bölümde taktik çalışma yaptı.

Hazırlıklarını tamamlayan takımımız Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.

Takımımız Karşılaşma Öncesinde Moral Depoladı

Akşam saatlerinde gerçekleşen antrenman sonrası Rumeli Kardeşler Sofrası tarafından hazırlanan yemeğe Başkanımız Hayrettin Gülgüler, Ekip Liderimiz Emin Adanur, Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Serhat Akgün, Ali Ağır, Emrah Kılıç, Mustafa Ermiş ile birlikte teknik heyet, futbolcularımız ve a takım personelimiz katıldı.

Ekip Liderimiz Emin Adanur yemek sonrasında şunları söyledi. ''Bu güzel yemek için Rumeli Kardeşler Sofrası sahibi Burhan Bey’e çok teşekkür ediyorum. Bu kulüp geçmişte çok güzel tarihler yazdı. Ben maalesef bu yazılan güzel tarihlerin hiçbirinde olamadım. Biz onları izlemekle yetindik. Bugün hepimizden kaynaklı tersine kötü bir tarih yazılıyor ve maalesef ben bunun içindeyim. Bunu yarın düzeltelim. Bu sizin ellerinizde, sizin ayaklarınızda, sizin aklınızda. Ve başarırsanız siz başaracaksınız. Biz de sizin peşinizden geleceğiz. Bu kötü rüyayı bitirin artık. Bu kabustan uyanalım artık. Nerede olduğumuzun, hangi takımda olduğumuzun ve nasıl bir camiada olduğumuzun farkına varalım. Kötü sonuçların bizi nerelere götüreceğinin de farkına varalım. Artık ne kötü bir sonuç alma şansımız kaldı ne de böyle bir imkanımız var. Bütün haklarımızı doldurduk. Yarın sizden tek ricam tüm ruhumuzla tüm bedenimizle savaşalım. Gerekeni yapalım."