Tozluk Sponsorumuz Aroma!

23 Eylül 2022
Tozluk Sponsorumuz Aroma!

Kulübümüz, tozluk sponsorluğu için Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde düzenlenen basın toplantısında Aroma ile resmi sözleşmeyi imzaladı. Toplantıya Başkanımız Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu üyemiz Metin Alp, Aroma genel müdürü Sefer Kılınç ve genel müdür yardımcısı Ekrem Dolun katıldı.

“Tribünlerde çok emeği olan Raif Balkan abimize Allah'tan rahmet diliyorum” diyerek sözlerine başlayan Başkanımız Ömer Furkan Banaz, “Forma ve şort sponsorularımızdan sonra tozlukla alakalı olan süreci de tamamladık. Bursaspor'a her ortamda destek veren roma firmasına çok teşekkür ediyorum. Bu süre zarfında ikili görüşmelerimizde bazı kırgınlıklar olsa da bizleri üzmeyip bu sürecin içinde oldukları için kendilerine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Başkanımız Ömer Furkan Banaz, Bursaspor'un kasasına bu anlaşmadan 125 bin TL+KDV geliri gireceğini belirtti.

Başkanımız Ömer Furkan Banaz, pazar günü oynayacağımız Amed Sportif Faaliyetler maçının TRT Kurdi'den yayınlacağını açıkladı. Banaz, “15 gündür gündemimizde olan konu. Birçok konuda irtibatlarımız oldu. Ev sahibi takımla irtibat kurduk. Karşılıklı belli bir seviyeye geldik. Bu süre zarfında bize TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin de desteklerini hissettik. TRT Kurdi'de maç yayını gerçekleşecek. Taraftarımıza hayırlı olsun” dedi.