Teknik Direktörümüz Tahsin Tam ''Hem Hakemi Hem Rakibi Yenmek Zorundayız''

01 Ekim 2022
Teknik Direktörümüz Tahsin Tam ''Hem Hakemi Hem Rakibi Yenmek Zorundayız''

Teknik Direktörümüz Tahsin Tam, Esenler Erokspor maçı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Tam: ''Üzücü bir skorla bu akşam mağlup olduk. İyi hazırlanmıştık ve galip gelmek istediğimiz bir maçtı. Rakibimizin etkili oyuncuları olduğundan kolay bir maç olmayacağını biliyorduk. Cenk'in erken gelen sakatlığı sistemimizi bozdu, Cenk'e gerçekten ihtiyacımız vardı. 

Basit bir duran top ile yediğimiz golün ardından bir tane daha yiyince motivasyonumuz çok düştü. İlk yarının sonlarında Berat eğer atsaydı daha dirençli bir maç olacaktı. 3. golü yedikten sonra iyice gardımız düştü. 

Oyuncuların mağlubiyetin etkisi ile eli ayağı birbirine dolaştı. Seyircilerin haklı tepkisi vardı Elimizdeki kadro bu ve bu kadroyla bu kadarını başarabiliyoruz. 3 gün sonra maçımız var, bu kadro ile devam edeceğiz. İyi hazırlanmamız gerekiyor. Umarım o direnci gösterebiliriz. Bir olursak ve kendimize gelirsek başarılı olma şansımız var.

Maçın ilk devresinde benzer pozisyonları aleyhimize çalıp gol yediğimiz pozisyonda Cenk'in müdahalesine faul çalmadı. Kopma anlarında hakem kararları çok etkili oldu. Fakat asla mazeret olarak kabul etmiyoruz. Hem hakemi hem rakibi yenmek zorundayız. 

Transfer tahtası ile alakalı değerlendirmeyi tüm şehir yapacak. Bursaspor'u yalnız mı bırakacaklar yoksa yanında mı olacaklar ilerleyen dönemlerde hep beraber göreceğiz. 

Çağatay takıma dönmeyecek. Biz onunla ilgili son kararımızı verdik. Ben olduğum sürece Çağatay Yılmaz kesinlikle bizimle olmayacak.'' şeklinde konuştu.