Teknik Direktörümüz Nedim Vatansever ''Tüm Oyuncularımıza Çok Güveniyoruz''

19 Eylül 2023
Teknik Direktörümüz Nedim Vatansever ''Tüm Oyuncularımıza Çok Güveniyoruz''

Teknik Direktörümüz Nedim Vatansever cumartesi günü karşılaşacağımız Altınordu maçı hazırlıklarında yapılan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Vatansever: ''Çağatay toparlandı. Antrenmandan önce sohbet ettik. Ona da söyledim. Penaltı kaçar. Dünya kupası finalinde Baggio kaçırdı penaltı. Biz Bursasporuz, bir tane fazla atacağız ama bu hafta olmadı. Üretmeye devam edeceğiz. Çağatay'a 'Sen bu takımın liderisin' dedik.

Berat Altındiş bu haftada da yok. Santrafor mevkiinde yaşanacak sorunu Eren, Alperen ve biraz da Çağatay çözecek. Her arkadaşımıza çok güveniyoruz.

PAF takımdan A takıma çıktığımızda Murat abi bize çok sahip çıktı, destek oldu. Bursaspor için çok önemli bir isim. Oyunculara yaşadıklarını aktarmak için geldi. Elimi taşın altına soktu. Fayda sağlayacağını düşünüyorum.

Berat'ın sakatlığından sonra Okan hocamı aradık. Hepsinin milli takımda olduğunu söyledi. Selahattin Sevim, Ahmet Hakan Atış, Ahmet Çobanoğlu, Enes Çalışkan ve Ercüment Sancaklı'ya döndükleri gibi burada da süre vermek istiyoruz'' şeklinde açıklamalarda bulundu.