Şapka Sponsorumuz Emlakjet!

01 Ekim 2020
Şapka Sponsorumuz Emlakjet!

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde yapılan imza törenine Yönetim Kurulu Üyemiz Mesut Günal ile Emlakjet Ceo’su Tolga İdikat katıldı.

İmza töreninde konuşan Yönetim Kurulu Üyemiz Mesut Günal "2020-2021 sezonu forma setlerimiz için iş birliklerimiz gerçekleşti. Emlakjet firması ile de forma reklamlarımız kadar değerli bir alanda logolarımızı buluşturduk, güçlerimizi birleştirdik. Futbolcularımızın kullanacağı şapkala için bir anlaşma gerçekleştirdik. Bursaspor logosu gibi yeşil beyaz renklere sahip olan Emlakjet firması ile 'Yeşil Beyaz'a gönül verenler' diyerek çıktığımız bu yolun iki taraf için de hayırlı olmasını dileyerek kendilerine kulübümüze göstermiş oldukları ilgiden ve destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Emlakjet Ceo’su Tolga İdikat ise “Emlakjet olarak bugün burada Bursaspor ile yapacağımız anlaşmadan dolayı çok mutluyuz. Gayrimenkul sektörünün dijitalleşmesi için katkı veriyoruz. Bursa şehri 3 milyonu aşan nüfusu ve gayrimenkul piyasasında Türkiye'nin en büyük dördüncü kenti. Bunun için şehrin en büyük markası Bursaspor ile anlaştık. Madem sektörümüzde şampiyon olmak istiyoruz, bunun için zaten şampiyon olmuş bir marka ile bir arada olmak en doğrusu diye düşündük. Zor günlerde elini taşın altına koyan yönetime destek vermek istedik. Bu talebimizi olumlu karşılayıp bizi Bursaspor ailesinin bir parçası yapan başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize şükranlarımızı sunuyorum. Futbolun yeşil beyazı ile gayrimenkulün yeşil beyazı bir araya geliyor” şeklinde konuştu.