İrfan Buz “Yapacak Çok İşimiz Var”

26 Haziran 2020
İrfan Buz “Yapacak Çok İşimiz Var”

Teknik Direktörümüz İrfan Buz, Adanaspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında "Bu kritik maçtan 3 puanla ayrılmamız bizim için çok önemliydi" dedi. 

Bursaspor camiası ve Bursa için çok önemli bir mücadeleydi diyen İrfan Buz “Bugün berabere dahi kalmış olsaydık çok büyük sıkıntılar yaşayacaktık. Final niteliğindeki Adanaspor maçını kazanmak zorundaydık ve kazandık. Takımımızı tebrik ediyorum. Gerçekten çok istekliydiler. Belli süreçte istenilen sonuçlar gelmeyince özgüven kaybı oluştu. Kaliteli takımız ama çok çalışmamız gerekiyor. İkinci golü bulmuş olsaydık, daha farklı kazanabilirdik. Adanaspor için de olmazsa olmaz bir maçtı. Bugün için en önemli konu kazanmaktı” dedi.

Ligin geride kalan haftalarını da değerlendiren Teknik Direktörümüz İrfan Buz “Biz maç maç ilerlemek zorundayız. Yapabileceğimiz şey, futbolcularımızla birlikte kendi maçlarımızı kazanmak. Diğer takımların sonuçları sizin elinizde değil, kendi elimizdeki olayları değiştirebiliriz. Bu yüzden çok çalışacağız” diye konuştu.