Futbol Sorumlumuz Özer Hurmacı ''Birlik Olacağız ve Bursaspor’u Başarıya Taşıyacağız''

05 Mayıs 2023
Futbol Sorumlumuz Özer Hurmacı ''Birlik Olacağız ve Bursaspor’u Başarıya Taşıyacağız''

Futbol Sorumlumuz Özer Hurmacı pazar günü karşılaşacağımız Şanlıurfaspor maçı hazırlıklarında yapılan antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hurmacı: ''Şanlıurfa ligin önemli bir takımı. Liderle aralarında 6 puan fark var. Ligin en iyi takımlarından bir tanesini. Birçok şeyi doğru yaptılar ki o puanları topladılar. Bizim de iyi gidişatımız var. Urfa’da keyifli bir maç olacak. Biz kaybetmemek için oynayacağız. Kazanamaya çalışacağız. Galibiyetle dönmek istiyoruz. 

Çok şükür inandığım, düşündüğüm ve ve hayal ettiklerini oyuncularımız  sahaya yansıtıyor. Bunun da başarısını hep birlikte alıyoruz. Bunun daha başlangıç olduğunu düşünüyorum. Gelecek sezona taşımamız lazım. Ligin ikinci yarısına baktığımızda ligin üçüncüsüyüz. Biz geldikten sonra ikinciyiz. Biz seneye şampiyon olmak istiyoruz. Hepimizin inanması gerekiyor. Tek başıma mümkün değil yapamam. Herkes isteyecek. Birlik olacağız ve Bursaspor’u başarıya taşıyacağız.

Bursaspor'da her zaman şampiyonlukluk konuşulur. Bursaspor her zaman şampiyonluk için mücadele eder. Biz küme düşme gibi bir kelime kullanmayız. Uzun lig maratonuna güvenilir ve iyi hazırlanmamız gerekiyor. Bir maçla düşünceler değişmez. Takımımıza güvenirseniz çok mutlu olurum. Dar rotasyonumuz yok. Çok iyi ve başarılı oyuncularımız var. Hepsi süre bekliyor. Hiçbir zaman eksiğimiz olmayacak. Bu takımda hiçbir zaman eksik olmayacak. Formayı alan yukarıya taşıyacaktır.'' şeklinde açıklamalarda bulundu.