Futbol Okulumuzda Sertifika Heyecanı

28 Temmuz 2022
Futbol Okulumuzda Sertifika Heyecanı

Bursaspor Futbol Okulu, 4 Temmuz-28 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen 1. yaz dönemini bugün düzenlenen sertifika töreniyle tamamladı.

Merinos Futbol Okulumuz'da düzenlenen törene Altyapı ve Futbol Okulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Selim Yolgeçen, futbol okulları koordinatörümüz Yılmaz Burul, futbol okulu antrenörlerimiz ve velilerimiz katıldı.

Sertifika töreninin ardından açıklamalarda bulunan Altyapı ve Futbol Okulundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Selim Yolgeçen "En değerli hazinemiz olan futbol okullarımızda bugün yeni sporcu adaylarımızın ilk adımlarına şahit olmak bizler için gurur verici. Tüm sporcularımız bizler için çok değerli. Bursaspor'umuzu hayatlarının her anında temsil edecek bu çocuklarımızı en verimli şekilde yetiştirmek ve kulübümüz bünyesine başarılı futbolcular katmak için Başkanımız Ömer Furkan Banaz ve yönetim kurulumuz ile birlikte tüm gayretimizi sarf etmeye devam edeceğiz. Futbol okullarımız bizim geleceğimiz. Burası bizim geleceğimiz." ifadelerini kullandı.