Frutti Extra Cup Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

11 Eylül 2021
Frutti Extra Cup Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

15 - 18 Eylül tarihleri arasında Frutti Extra Bursaspor’un ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Frutti Extra Cup için bilgilendirme toplantısı Barış Spor Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin, Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl katıldı.

Toplantıda konuşan Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin, Nilüfer Belediyesi’ne takıma katkılarından dolayı teşekkür etti. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de bu işbirliğinden çok memnun olduğunu ve bu güçle burada birçok sporcuyu yetiştireceklerini söyledi. 

Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, bu yıl ilkini gerçekleştirecekleri ve bundan sonra da gelenekselleştirmeyi hedefledikleri Frutti Extra Cup için çok heyecanlı olduklarını belirtti. Kızıl “Türkiye'de lig hazırlığından önce Antalya ve İstanbul gibi şehirlerde turnuvalar yapılıyor ama Frutti Extra Cup adını çok söz ettiren bir turnuva olacak dedi.'' Toplantıda maç programı, bilet ve kombine fiyatları ile ilgili bilgiler de verildi.

Toplantı sonunda Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ve Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl’a Frutti Extra Bursaspor Basketbol rozeti hediye etti.