Forma Şort ve Su Sponsorumuz Erikli! 

29 Eylül 2020
Forma Şort ve Su Sponsorumuz Erikli! 

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleşen imza törenine Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mesut Günal ve Talip Aynigül ile Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama Direktörü Can Emci, Tedarik Zinciri Direktörü Raif Koral ve Kurumsal İletişim Müdürü Funda Küçükosmanoğlu katıldı.

Törende konuşan Yönetim Kurulu Üyemiz Mesut Günal “Göreve geldiğimiz günden bu yana içinde bulunduğumuz zorlukları aşmak için önemli mesailer harcıyoruz. Bursa’dan dünyaya açılarak dev bir marka haline gelen ve şehrimizin iftiharı olmuş Erikli’nin, geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi bu sezonda kulübümüze destek olmasından dolayı çok mutluyuz. Şartlar ne olursa olsun uzun yıllardır Bursasporumuza aralıksız desteklerini sürdürmeye devam ediyorlar. #bizbizeyeteriz dediğimiz bu günlerde hem Bursamızın hem de Bursasporumuzun böylesine gönülden fedakar destekçilere ihtiyacı var. Erikli logosunu, takım olarak gururla taşıyacağımızı iletmek ister, birlikteliğimizin hayırlı olmasını dilerim.” ifadelerini kullandı.

Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama Direktörü Can Emci de “Bursa’nın önemli iki değeri olarak bu sezonda da bir arada olmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz.  Bursa, bizim doğup büyüdüğümüz şehrimiz. Biz de Bursamıza her alanda yatırım yapmaya, ekonomik, kültürel, sosyal anlamda katkıda bulunmaya ve onu büyütmek için uğraşanların yanında olmaya elimizden geldiğince gayret ediyoruz. Uzun yıllardır aralıksız olarak destek verdiğimiz Bursaspor’un bu sezon da ‘'Resmi Şort ve Su Sponsoru’' olarak yanlarında olacağız. Uludağ’ın eşsiz lezzetini barındıran suyumuzu ve desteğimizi #bizbizeyeteriz mottosu ile sezona başlayan Bursasporumuzla paylaşmaktan dolayı son derece memnunuz. Yeni yönetimimizi gönülden kutluyor, yöneticilerimize, oyuncularımıza, takımımıza ve camiamıza sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyoruz’’ şeklinde konuştu.

İmza Töreni sonrası Yönetim Kurulu Üyemiz Mesut Günal konuklara forma hediye etti.