Divan Kurulu Olağan Toplantımız Yapıldı

06 Ekim 2021
Divan Kurulu Olağan Toplantımız Yapıldı

Kulübümüzün Divan Kurulu Olağan toplantısı 06 Ekim Çarşamba saat 18.00'da Bitci Timsah Stadı Toplantı salonunda yapıldı.
Toplantıya Başkanımız Hayrettin Gülgüler, Yönetim Kurulu üyelerimiz Osman Uçar, Serhat Akgün, Hasan Gürler, Ali Ağır, Emrah Kılıç, Semir Hüroğlu, Ömer Furkan Durmaz katıldı. 

Divan Kurulu Başkanımız Galip Sakder "Yeni yönetimimizle yaptığımız ilk toplantımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Yönetim kurulumuz göreve geldiği andan itibaren kentimizin değerli büyüklerini ziyaretlerde bulunduk Bursaspor'umuz için neler yapabiliriz onları tartıştık. Değerli basın mensubu arkadaşlarımızla da toplantılar yaptık. Bu toplantılarımız devam edecek." dedi. "Görüş düşünce ve projelerini divan başkanlığına kolay ulaştırabilmeniz için Bursacell wp hattı ve sosyal medya hesaplarımız faaliyete geçmiştir. Buradaki tek amacımız gündeme dair etmek istediğiniz görüş ve talepleri sizden almak." dedi. Birlik beraberlik mesajları de veren Sakder;  "Buraya her gelen evinden ailesinden vakit ayırarak görevine geliyor. Bizler de birbirimize destek vererek el birliğiyle bu işi götürmek zorundayız." ifadelerini kullandı.

Başkanımız Hayrettin Gülgüler "Büyük Bursaspor'un değerli büyükleri sizlerin karşısında konuşmak büyük bir şereftir. Bizler Sayın Ekip Liderim Emin Adanur'un da dediği gibi camiadan birlik ve beraberlik istiyoruz. Sizlerden tek beklentimiz bu. Biz çok çalışıyoruz. İnanın daha çok çalışacağız." açıklamalarında bulundu.

Konuşmaların ardından gündemde yer alan Üye Kabul ve Sicil Kurulu seçimi yapıldı. Seçime tek liste Gökhan Tuzlacıoğlu ve ekibi aday oldu. Açık oylamanın ardından oybirliğiyle Gökhan Tuzlacıoğlu, Erkan Omaç, Recep Yıldız, Zafer Mete yeni dönem Üye Kabul ve Sicil Kurulu üyeleri oldu. Gökhan Tuzlacıoğlu seçimin ardından "İnşallah geçmişte olduğu gibi yine görevimizi yerine getirmeye çalışacağız. Bizlere gelen başvuruları değerlendirip yönetim kuruluna bildireceğiz. Elimizden geldiğinde dikkatli çalışacağız. Sizlerinde aday üyeler hakkında bizlere yardımcı olmanızı diliyoruz." dedi.