Bursa Muşlular Derneği Kulübümüzü Ziyaret Etti

07 Aralık 2019
Bursa Muşlular Derneği Kulübümüzü Ziyaret Etti

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleşen ziyarete Başkanımız Mesut Mestan ile birlikte İdari Asbaşkan ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Yavuz Aman katılırken, MUŞ İLDER adına Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Veysi Tutkun, Başkan Yardımcısı Mehmet Önder Mutlu, Genel Sekreter Şahin Değirmen ve MUŞ İLDER Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Başkanımız Mesut Mestan ziyaretin ardından şunları söyledi: "Öncelikle ziyaretlerinden ötürü MUŞ İLDER Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Kulübümüzün yanında olduklarını aktardılar. Ayrıca yarın başlayacak turnuvalarına davet ettiler. Desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum." dedi.

MUŞ İLDER Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Veysi Tutkun ise “Bu ziyaretin gecikmiş bir ziyaret olduğunu, burada bulunmaktan da son derece memnun olduğunu ifade ederek MUŞ İLDER 'in Bursa'ya kattıkları ve bundan sonra da katmak istediği değerlerin altını çizdi.  MUŞ İLDER’in bütün yaptığı bu güzel çalışmalarının Bursa kamuoyunda yeterince bilinmediğini bu gibi ziyaretlerin Bursa için örnek teşkil eden güzel çalışmalarımızı, etkinliklerimizi bütün Bursalı paydaşlarımıza anlatma fırsatını sağladığını ifade etti. Karşılamaları ve ağırlamaları hususunda için gösterdikleri nezaket ve misafirperverlik için Bursaspor Başkanı Mesut Mestan'a teşekkür ediyorum." dedi.

MUŞ-İLDER Yönetim Kurulu Üyeleri Başkanımız Mesut Mestan'a Muşspor forması ve atkısı hediye ettiler.