Başkanımız Ömer Furkan Banaz ''Umutlarımızı Yeşerttiler''

23 Haziran 2022
Başkanımız Ömer Furkan Banaz ''Umutlarımızı Yeşerttiler''

Şampiyon U14 Takımımızı Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerimizde karşılayan Başkanımız Ömer Furkan Banaz, karşılama töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Banaz, "Hem U14 hem U15 takımlarımız finallere kaldı. Biri Galatasaray biri Fenerbahçe ile eşleşti. Gönül isterdi ki U15 takımımız da şampiyon olsun Orada da çok önemli bir başarı elde edildi. Kendi klasmanlarında finallerle Bursaspor'u bütünleştirdiler ve ertesi gün de U14 takımımız kupayı kaldırarak bizi onurlandırdı. Bizi başarıyla temsil ettiler. Umutlarımızı yeşerttiler. Bu isimleri tutabilirsek Bursaspor için daha iyi olacaktır. Bursaspor'un aslına dönmesi lazım. Biz de elimizden geleni yapacağız." dedi

Alt yapı takımlarımızın Gelişim Liglerinde Elit lig olarak mücadele edip etmeyeceği ile alakalı bir soruya yanıt veren Banaz, “Orada her herhangi bir sıkıntı yok. Görüşmelerimiz tamamlandı. Bölgesel çalışma var. U19 ve U17’de kendi klasmanımızda oynamaya devam edeceğiz. Diğer alt ligler içinde bölgesel çalışma devam ediyor. Bizi zaten Fenerbahçe Beşiktaş ve Galatasaray ile oynatacak bir düzenleme olacak. Federasyon nezdinde de mücadelemiz devam ediyor. Şu an için bir sıkıntı gözükmüyor” ifadelerini kullandı.