TC Kimlik No
Şifre

2016-17 Sezonu Kombine Biletleri

 

Bursaspor için, şehri harekete geçirme hedefiyle Başkanımız Ali Ay'ın sürekli olarak ifade ettiği 'Aşk fedakarlık ister' sözünün arkasında dik duruşunu her fırsatta sergileyen Büyük Bursaspor Taraftarı için yeni bir seferberlik zamanı.

 

2016-2017 sezonuna ait kombine satışlarına 5 Mayıs 2016 tarihinde başladı. Yeşil Beyaz devrimin en büyük mimarı olan taraftarımızın, Timsah Arena Stadı'nın tribünlerini yeni sezonda doldurmasını bekliyoruz.

Türkiye'nin en yaratıcı ve en renkli tribün şovlarına imza atan taraftarımızın, kombine satışlarında yeni bir rekora ulaşarak, ekonomik alanda başlattığımız kurtuluş mücadelesinde yaratacağı önemli kaynakla, Bursaspor bayrağını yine en önde taşıyacağına ve böylelikle Bursa şehrine yine anlamlı bir mesaj vereceğine inanıyoruz.

Bursaspor Kulübü

 

DETAYLAR

Timsah Arena Doğu Tribünü Kombine Satış ve Destek Hizmet Noktası taraftarlarımıza verilen değeri ortaya koyabilecek modernlikte olup; taraftarlarımızın daha rahat ve beklemeksizin işlem yapabilecekleri düşüncesiyle dizayn edilmiştir. Kombine satış noktalarımız 10:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Kombine Satış ve Destek Hizmet Noktası 10 satış bankosu ile hizmet verecek olup; ayrıca Atatürk Stadı Passolig Bilet Satış Gişesi de tek banko ile Kombine satış hizmeti verecektir.

 

KOMBİNE FİYATLARIMIZ

 

 

 

TRİBÜN

     SATIŞ FİYATI

 HEDİYELER

 

 

GÜNEY KALE ARKASI

250,00 TL


1 YILLIK - PASSOLİG ALIM VEYA VİZE BEDELİ                                                                    

 

KUZEY KALE ARKASI

250,00 TL


1 YILLIK - PASSOLİG ALIM VEYA VİZE BEDELİ                                                                    

 

DOĞU ÜST TRİBÜNÜ

400,00 TL


1 YILLIK - PASSOLİG ALIM VEYA VİZE BEDELİ                                                                    

 

DOĞU ALT TRİBÜNÜ

600,00 TL


1 YILLIK - PASSOLİG ALIM VEYA VİZE BEDELİ                                                                    

 

BATI ALT TRİBÜNÜ

1.500,00 TL


1 YILLIK - PASSOLİG ALIM VEYA VİZE BEDELİ                                                                    

 

VIP 1. BALKON TRİ.

2.000,00 TL


1 YILLIK - PASSOLİG ALIM VEYA VİZE BEDELİ                                                                    

 

VIP 2. BALKON TRİ.

 

 

- Kombinelerimiz, 2016-2017 Sezonunda evimizde oynayacağımız Süper Lig ve Türkiye Kupası müsabakalarını kapsamaktadır.  

- 2016 – 2017 Sezonu kombine satışları 2015 – 2016 Sezonu Kombine Sahibi Taraftarlarımıza ve Divan Kurulu Üyelerimize 5 Mayıs 2016 – 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında ÖNCELİKLİ SATIŞ hakkı ile başlayacaktır.

- Yönetim Kurulumuzun almış olduğu karar neticesinde 2016-2017 sezonu kombine satışlarında “Öğrenim gördükleri okullardan güncel tarihli öğrenci belgesi” getiren tüm taraftarlarımıza % 20 indirim uygulanacaktır.   

- Genel Kombine Satışları 30 Mayıs 2016 tarihinde başlayacaktır.

- 2016 – 2017 Sezonu Kombine Satışları nakit, kredi kartına tek çekim ve tüm Bonus, World, Maximum özellikli banka kartları ile Passolig kredi kartlarına 6 taksit imkanı ile satılacak olup; taksitli satışlarda % 5,70 komisyon bedeli alınacaktır.

- Tüm tribün kombinelerinde % 20 Aile İndirimi ( Baba, Anne ve Çocuk olmak üzere ) yapılacaktır. Ayrıca Bayan Kombinelerinde ve 12 Yaş Altı Erkek Çocuk Kombinelerinde % 15 İndirim uygulanacaktır.

- Kombine alımlarında Yeni Passolig Alımı ve Yıllık Vize Bedeli kulübümüz tarafından karşılanacak olup; taraftarlarımıza yansıtılmayacaktır.