Hata Bildiri Formu

Sitede tespit ettiğiniz hataları bize bildirebilirsiniz.

Hata Bildir
TC Kimlik No
Şifre

Scouting Departmanı


BURSASPOR SCOUTING DEPARTMANI


 

 

 Kemal Batmaz - Scout

1954 doğumlu evli ve 3 çocuk babası olan Kemal Batmaz. Futbola Bursaspor altyapısında başladı. 18 yaşında Bursaspor profesyonel futbol takımına dahil oldu. Bursaspor takımında 6 yıl forma giydi ve kaptanlığını üstlendi. Bursaspor altyapısında yetişip A milli takıma giden ilk futbolcu unvanını sahip olan Batmaz, tüm milli takım kategorilerinde forma giydi. Bursaspor’da gençlik gelişim teknik sorumluluğu ve profesyonel takım teknik direktörlüğü yaptı. Batmaz şuanda Scout ekibinde göre alıyor. 

 

 

Metin Aydemir - Scout

27.06.1969 yılında Mustafa Kemalpaşa da doğan Metin Aydemir, eğitimimi Karacabey’de tamamladı. Futbola Karacabey’de başladı. 1988 yılında İnegölspor’da profesyonel oldu. Ümit Milli takımda oynadı. Süper Lig’de Galatasaray ve Zeytinburnu’nda oynadı. Kayserispor ve Erzurumspor’da 1 ligde Şampiyonluk yaşayan Aydemir, Danimarka süper liginde Fram takımında 1 sezon oynadı. 2003 yılında A lisans kursuna giderek antrenörlük kariyerine başladı. Çeşitli kulüplerde teknik direktörlük ve yardımcı antrenörlük yapan Aydemir, 2016 yılında Bursaspor scout ekibinde göreve başladı. Aydemir Evli ve bir kız çocuğu sahibi. 

 

 

Turgay Çöp - Scout

Turgay Çöp futbola Bursaspor altyapısında 13 yaşında başladı. Altyapının tüm kategorilerinde oynayıp A takıma kadar yükseldi. Altyapıdan geçip 18 yaşında profesyonel olup A Takımda görev almaya başladı. 1 ligde 79-80, 80-81, 81-82 sezonlarında Bursaspor  formasıyla profesyonel futbol oynadı. Bursaspor’u genç milli ve Ümit milli takımları formasıyla temsil etti. Bursaspor’da 3 yıldır scout olarak görev yapan Turgay Çöp,  evli ve 2 çocuk babası.