TC Kimlik No
Şifre

Medya İletişim A.Ş

 

Bursaspor TV yayın hayatına 16 Mayıs 2009'da IP tabanlı başladı. Zengin içerik ve hızlı habercilikle www.bursasportv.com adresinden yaptığı yayınla kısa sürede taraftarlarımızın beğenisini kazanan Bursaspor TV Türkiye'nin dördüncü kulüp kanalı oldu.

 

21 Mart 2011 ise Bursaspor TV için dönüm noktasıydı. Bursaspor TV, 21 Mart 2011 saat 11.00'de Türkiye'nin saygın yayıncılık platformu olan Digiturk'te yer almaya başladı.

 

Digitürk 73. kanalda 24 saat boyunca izleyiciye kulübümüzle ilgili her şeyi taşıyan Bursaspor TV, canlı yayınını ve özel haberlerini internet sitesi üzerinden de vererek yeşil beyazlı taraftarın takımına ulaşmasını daha da kolaylaştırdı.

 

Bursaspor TV son dönemde YouTube üzerinden yayın hayatına devam etti. HD kalitesi ile YouTube üzerinden taraftarlarımıza kolay ulaşım sağlayarak, içeriğini tamamen değiştiren yayın platformumuz yeni bir döneme başlamış oldu. Canlı yayınlarına aynı şekilde devam eden Bursaspor TV yeni dönemde kurguladığı farklı içerikleri ile taraftarımızın beğenisini kazandı.