TC Kimlik No
Şifre


Futbol Okulu

Futbol Okulu

 

 

BURSA’DA FUTBOL, BU OKULDA ÖĞRENİLİR!
 
Bursaspor Futbol Okulu çalışmaları Bursa Merinos Stadı’nda yapılmaktadır. Altıncı yaşta başlayan, futbol okulumuzun amacı sporcu çocuklarımızın bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal yönde eğitimler yaparak Bursaspor Kulübü’ne ve toplumumuza faydalı gençler yetiştirmektir.

 

 

Sporcularımızın fizyolojik özelliklerinin yanında fiziksel yapılarını geliştirmek için düzenli ve doğru beslenme alışkanlıklarını kazandırarak, bedensel gelişimi sağlayacak, teknik becerilerini taktik zekası ile bütünleştirecektir.

 

Futbol Okulunun amacı, özgüveni olan, mutlu, seven, heyecanlı, duygularını kontrol
edebilen, kendisi ve çevresiyle barışık, dostluk ve barışı önde tutan kişiliği ve sporcu ahlakı ile topluma örnek olacak psikolojisi güçlü oyuncular yetiştirmektir. Grup ile yaşamayı, dayanışmayı fikir ve çözümler üretme, iş bölümünde yardımlaşma duygularını geliştirerek sosyal olmalarını sağlamaktır.

 

Bursaspor Futbol Okulu’nun yetenekli sporcularını Bursaspor bünyesine katarak Bursaspor’un alt yapısını oluşturmak ve Bursaspor’u Türkiye ve Avrupa çapında başarıya taşıyacak sporcular yetiştirmek misyondur...

 

Sporcu velilerimizin rahat ulaşımı ve iletişimini sağlayabilmeleri için Bursa Merinos Stadyumu’nda Futbol Okulumuzun bürosu yer almaktadır. Velililerimiz bu büroda kayıt yaptırma, aidat ödeme, antrenman programlarını ve çocuklarının antrenörleriyle görüşme imkanlarına sahiplerdir.

 

Her grup 20 sporcu, 1 antrenörden oluşmaktadır. Bursaspor Futbol Okulu’nda ki eğitimi sırasında futbolculuk gelişimi gösteren öğrenciler, Bursaspor Yarışma Takımlarına geçerek eğitimlerini devam ettirmektedirler.  

Futbol Okulumuz Kış Döneminde Kasım ile Mayıs ayları arasında 8 ay boyunca hafta sonları çalışmalarını yapmaktadır.

 

 

 

 

FUTBOL OKULU KOORDİNATÖRÜ
HAKAN CENKÇİLER

1966 Bursa doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası. Futbola 10 yaşında Bursaspor altyapısında başladı. Altyaş gruplarının hepsine forma giydi. 1984 yılında profesyonel oldu. Bursaspor'un 3.lig, İznikspor, Yeni Salihlispor, Minsasspor, Bursa Merinosspor, Ereğlispor, Bandırmaspor ve Bozüyükspor'da 13 yıl profesyonel olarak futbol oynadı. 1997 yılında amatör olarak antrenörlüğe başladı. 2001 yılında altyapı kursu, 2003 yılında da A kursunu bitirdi. Mudanyaspor ve Gemikspor'da teknik sorumlu, Bursa Merinosspor'da antrenörlük yaptı.

 

 

ANTRENÖRLERİMİZ


Tayfun Karaosmanoğlu
Mehmet Şentürk
Vedat Şeref
Hakan Şen
Serdar Eren
Cemil Alabaş
Deniz Özlem (Kaleci Antrenörü)

 

 

ANTRENMAN PROGRAMI

KIŞ DÖNEMİ
Antrenmanlar hafta sonları yapılmaktadır.

YAZ DÖNEMİ
Antrenmanlar Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe günleri yapılacaktır.

1.DÖNEM 

1.DÖNEM KAYIT TARİH ARALIĞI: 1 Haziran - 23 Haziran 2018

1.DÖNEM ÇALIŞMA TARİH ARALIĞI: 25 Haziran – 13 Temmuz 2018

1.DÖNEM ÇALIŞMA GÜNLERİ: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe


2.DÖNEM

2.DÖNEM KAYIT TARİH ARALIĞI: 25 Haziran 2018 – 28 Temmuz 2018

2.DÖNEM ÇALIŞMA TARİH ARALIĞI: 30 Temmuz 2018 – 17 Ağustos 2018

2.DÖNEM ÇALIŞMA GÜNLERİ: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe

 

KAYIT ÜCRETİ 220 TL (MALZEME DAHİL)

İLETİŞİM 
Adres: Merinos Stadyumu, Osmangazi /BURSA
Telefon: 0224 234 36 99
Fax: 0224 234 29 88