Hata Bildiri Formu

Sitede tespit ettiğiniz hataları bize bildirebilirsiniz.

Hata Bildir
TC Kimlik No
Şifre

 

DENİZBANK BURSASPOR BONUS

  •  Bursaspor kazandıkça kart sahibi de kazanacak. Bursaspor Bonus Card'ı ile ayda 500 TL harcama yapan, takımının attığı gol kadar ilave bonus kazanacak.

    Hemen GOL yazıp 3280’e gönderin, kartınızla ayda 500TL harcama yapın, Bursaspor’un kazandığı maçlarda attığı gol kadar bonus kazanın.” Açıklamasının yerine “Bursaspor Bonus kartına sahip ol, kartınla ayda 500 TL harcama yap, takımının kazandığı Spor Toto Lig maçlarında attığı gol kadar ilave bonus'u kap! Hemen GOL yaz 3280'e gönder, 500 TL harca, takımın kazandıkça attığı gol kadar bonus kartına yüklensin.

  • • Yapılan tüm alışverişlerden kulübe belirli oranda bir katkı payı aktarılacak. Kart sahipleri yaptıkları her harcama ile hiç bir ekstra ücret ödemeden kulüplerine katkıda bulunacak.

  • • Bursaspor taraftarlarına özel dönemsel kampanyalar devam edecek.

  • • Visa payWave altyapısı ile temassız ödeme özelliğine sahip Bursaspor Bonus Card’la, 50 TL ve altındaki ödemeler bozuk para taşımadan, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilecek.

 

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

 

FİNANSBANK CARDFİNANS BURSASPOR

 

CardFinans Bursaspor, Bursaspor taraftarları için özel olarak hazırlanmış bir kredi kartıdır.

Özellik ve Avantajlar:

CardFinans Bursaspor ile yapacağınız her alışverişte harcamalarınızın belli bir oranı -size ek yük getirmeksizin- Bursaspor'a bağış olarak aktarılır.

CardFinans Bursaspor, CardFinans Classic’in tüm özelliklerine sahiptir. Tüm CardFinans Classic hizmetlerinin yanı sıra Acil Asist ve Sosyal Asist’ten de yararlanabilirsiniz.

CardFinans Bursaspor'a sahibi olmak için 0850 222 0 900 Çağrı Merkezi'ne başvurabilir, başvuru formunu hemen doldurabilir ya da size en yakın Finansbank Şubesi’nden başvuru formu alabilirsiniz.

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ

 


..

            

ŞEKERBANK TARAFTAR POS

Kulübünüze doğrudan, kolayca katkıda bulunma imkanınız var. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, işyerinizdeki Şekerbank Taraftar POS aracılığı ile yapılan her alışverişte, hangi kredi kartı ile ödeme olduğundan bağımsız olarak ödemenin bir kısmı ile taraftarı olduğunuz Bursaspor'a destek olmuş olacaksınız.


Taraftar POS sayesinde bu kulüplerin taraftarları, artık günlük yaşamlarının her anında gönüllü olarak kulüplerine destek olabilme fırsatı yakalıyorlar. Hem de sadece lisanslı ürünlerde değil, ekmekten benzine tüm alışverişlerinde!

 

..

 

İŞ BANKASI MAXİMUM BURSASPOR KART

 

Maksimum coşku, maksimum destek!

İş Bankası’ndan anlı şanlı Bursaspor taraftarına özel bir ayrıcalık: Maximum Bursaspor Kart

Bursaspor taraftarı İş Bankası Maximum Bursaspor Kart kullanarak hem Kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor. Maximum Bursaspor Kart'a sahip olmak için siz de hemen bir İş Bankası Şubesine gidin ya da BURSASPOR boşluk TC kimlik numaranızı yazıp 4402’ye kısa mesaj olarak yollayın.

- Maximum Bursaspor Kart tüm Maximum özelliklere sahiptir.

- Maximum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Maximum Bursaspor Kart sahipleri de faydalanır.

- Alışverişlerinizde MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanları Maximum üye işyerlerinde anında para yerine kullanabilirsiniz.
Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.

- Maximum Bursaspor Kart’ınızın Müzekart özelliği sayesinde her yıl 1 ay süreyle 300’ü aşkın müze ve ören yerini ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.

- 100 TL ve üzeri peşin alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.

 

DETAY İÇİN TIKLAYINIZ----store