TC Kimlik No
Şifre

Filipe Josue Pesqueira İmzaladı

13/07/2015 15:58

Geçtiğimiz sezon da Bursaspor’umuzda kiralık olarak forma giyen orta saha oyuncusu Filipe Josue Pesqueira kendisini 1 yıllığına Bursasporlu yapan imzayı Özlüce Tesislerimizde düzenlenen tören ile attı.

Filipe Josue Pesqueira İmzaladı

İmza törenini Tesislerden ve Katlı Otopark Sorumlu Asbaşkanımız Ahmet Bozdemir ve Hukuk İşlerinden Sorumlu yöneticimiz Konuralp Yeşil de takip etti.

 

KOCAMAN: EVİNE HOŞ GELDİN

Futbol Şube Sorumlumuz Necmettin Kocaman imza töreninde yaptığı konuşmada “transferde temel ilkenin futbolcunun en az bizim kadar Bursaspor’da olmak istemesidir” dedi.

 

Kocaman sözlerini şöyle sürdürdü;  "Bursaspor'umuzun değerini bilen, Bursa'yı seven, bizimle birlikte olmak isteyen bir futbolcu ile sözleşme imzalamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Transferde temel ilke, oyuncunun en bizim kadar bizimle olmak istemesi çok önemlidir. Josue çok sevilen, başarılı bir oyuncu. Bu imza taraftarımızı da çok mutlu edecektir. Takıma daha büyük katkı sağlayacağından şüphemiz yok. Kendisi kalmak istediğini söyleyince biz de Porto'dan bonservisinin yüzde 30'unu alarak aramıza kattık. Kendisine kendi dilinde 'Evine hoş geldin' diyorum."

 

ERASLAN: “ HERKESİN İSTEDİĞİ BİR FUTBOLCU”

Bursastore’dan Sorumlu Yöneticimiz Ahmet Eraslan yaptığı konuşmada “ Tüm Müslüman aleminin mübarek Kadir Gecesi’ni kutluyorum. Geçtiğimiz sezon oynadığı futbol ile takımımıza değerler kattı. Performansı herkes tarafından beğenildi. Yönetimimizin, teknik heyetimizi ve taraftarlarımızın istediği bir oyuncuydu. Bizimle beraber başka kulüplerde kendisini istiyordu. O bizi seçti. Yaptığımız konuşmalarda kendisi Bursaspor’da kupalar kaldırmak istediğini söyledi. İmzası Bursaspor’umuza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 

Özlüce Tesislerimizde düzenlenen törende konuşan tecrübeli oyuncu, öncelikle Müslümanların Kadir Gecesini kutladı.

 

"BAŞKA SEÇENEKLERLE HİÇ İLGİLENMEDİM

Josue, şöyle konuştu: "Tüm kulübe, tüm şehre bana burada verilen şans için teşekkür ediyorum. Burada olmaktan çok mutluyum. Ama özellikle teşekkür etmek istediğim biri var o da kulüp başkanımızdır. Kendisini benim burada olmamı istedi, bunu bana hep söyledi. Kalktı geldi, menajerimle, kulübümle görüştü. Benim burada olmam için en üst düzey çaba sarf etti. Başka seçeneklerde olur transferde ama benim Bursa ilk seçeneğimdi. Buraya gelmek istiyordum. Diğer seçeneklerle ilgilenmedim. Şimdi buraya geldiğim için çok mutluyum. Bunun yanında Futbol Şube Sorumlumuza da çok teşekkür ediyorum. Onun da kapısı bize hep açıktı."

 

"ŞİMDİ GEÇEN YIL YAPTIKLARIMIZDAN DAHA FAZLASINI YAPMA VAKTİ"

Taraftarlara da çok teşekkür eden başarılı orta saha oyuncusu, "Bu ara dönemde, transfer döneminde mesajları ile sosyal medyadan gönderdikleri mesajlarla benim burada olmamı istemişlerdi. Onlara da çok teşekkür ediyorum. Şimdi yeni bir sayfa açılıyor. Şimdi yaptıklarımızı bir üst seviyeye çıkarmak vakti, geçen yıl yaptıklarımızın daha fazlasını yapma vakti. Benim bunu başarabilmek için elimden geleni yapacağım.

İmza töreninin sonunda Filipe Josue isminin yazılı olduğu 10 numaralı forma ile gazetecilere fotoğraf verdi.  

 


Etiketler : ,
  • Filipe Josue Pesqueira İmzaladı
  • Filipe Josue Pesqueira İmzaladı
  • Filipe Josue Pesqueira İmzaladı
  • Filipe Josue Pesqueira İmzaladı
  • Filipe Josue Pesqueira İmzaladı
  • Filipe Josue Pesqueira İmzaladı
  • Filipe Josue Pesqueira İmzaladı
  • Filipe Josue Pesqueira İmzaladı
  • Filipe Josue Pesqueira İmzaladı
  • Filipe Josue Pesqueira İmzaladı