Hata Bildiri Formu

Sitede tespit ettiğiniz hataları bize bildirebilirsiniz.

Hata Bildir
TC Kimlik No
Şifre

Maurice Edu Özlüce’de

17/01/2013 10:36

Prensipte anlaşma sağladığımız İngiltere'nin Stoke City takımının oyuncusu Maurice Edu bugün sabah saatlerinde Özlüce Tesisleri’nde geldi.

Maurice Edu Özlüce’de

İngiltere'nin Stoke City takımının formasını giyen ABD'li Maurice Edu bugün sabah saatlerinde Bursa’ya geldi. Edu sağlık kontrollerinin ardından kendisini yeşil beyazlı renklere bağlayacak sözleşmeyi  imzalayacak. Sabah saatlerinde Özlüce Tesisleri'ne gelen Edu'yu Futbol Şube Sorumlumuz Erkan Kamat karşıladı.

Bursaspor hakkında bilgiyi eski oyuncumuz JozyAltidore'dan aldığını söyleyen Edu, "Burada olmaktan çok heyecan duyuyorum. Stoke City'de ilk yarı istediğim performansı sağlayamadım. Daha önce burada oynayan arkadaşlarım var. Onlarla görüştüm ve Bursaspor'un iyi bir takım olduğunu söylediler. Burada en iyi şekilde performans göstermek istiyorum. Daha önce Altidore'dan bilgi aldım" diye konuştu

"Taraftarı Çok Büyük"

Bursaspor taraftarını bildiğini ifade eden Edu, " Bursaspor taraftarını biliyorum. Şampiyonlar Lİgi'nde Bursaspor ile maç yaptığımız için İskoçya'daki maçta Bursaspor taraftarını orada görünce çok şaşırmıştım. Şu anda da mutluyum. Bursaspor ve taraftarı çok büyük" şeklinde konuştu.

Edu konuşmalarının ardından sağlık kontrolünden geçmek üzere Acıbadem Hastanesi'ne geçti.

 


Etiketler : Maurice Edu,,,,
  • Maurice Edu Özlüce’de
  • Maurice Edu Özlüce’de
  • Maurice Edu Özlüce’de
  • Maurice Edu Özlüce’de
  • Maurice Edu Özlüce’de
----store