TC Kimlik No
Şifre

Arşiv Haber

28/11/2005 20:36

Genel Sekreterimiz Mesut Mestan, Orduspor deplasmanında 3-1`lik skorla alınan yenilgiyi ``kaza`` olarak değerlendirdiklerini ve fazla önemsemediklerini söyledi..

Arşiv Haber
Mesut Mestan, puan veya puanlar alma parolasıyla gittikleri Orduspor deplasmanında kötü oynadıklarını, rakibin galibiyeti daha fazla istediğini vurguladı.

Her takımın zaman zaman kötü dönemleri olabileceğini, ligin ilk 13 haftasında camiaya ve Bursa kentine büyük sevinçler yaşatan teknik heyet ve futbolculara güvendiklerini dile getiren Mestan, ``Takımda herkes görevinin bilincinde. Orduspor yenilgisini `kaza` olarak değerlendiriyor ve fazla önemsemiyoruz`` dedi.

Mestan, sezona başlarken ilk yarıyı 40 puanın üzerinde bitirmeyi planladıklarını dile getirerek, ``Ordu`da puan kaybı şansımızı kullandık. Bu yenilginin yerine 3 maçtan beraberlikle de ayrılabilirdik. Çok önemli değil. Bizim hedefimizde bir şaşma yok. Bu takım, teknik heyet ve futbolcular bize önemli başarılar tattıracak`` diye konuştu.

Haftayı Orduspor yenilgisiyle kapadıklarını ancak zirve yarışı içinde oldukları rakiplerinin de puan kaybettiğini anımsatan Mestan, ``Galip gelseydik farkı iyice açacaktık ama en azından fark kapanmadı. Bizim hedefimiz Birinci Lig`e çıkmak, yenilgisiz şampiyon olmak değil. Hedefe doğru emin adımmlarla ilerliyoruz. Bir yenilgi bizi hedefimizden saptıramaz. Çok iyi bir yönetime sahibiz. Mükemmel bir teknik heyetimiz, güçlü bir kadromuz var. Bu ekip ve tüm camia el ele Bursaspor`u hak ettiği yere taşıyacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.`` dedi.

Mestan, maçın ardından bazı taraftarların tribün koltuklarını kırmalarını tasvip etmediklerini, Bursaspor`un her yönüyle örnek ve lider olması gerektiğini dile getirerek, ``Biz Bursaspor`uz ve herkese örnek olmalıyız`` yorumunu yaptı.

28-11-2005/20:36