TC Kimlik No
Şifre

Kamuoyuna Duyuru

24/10/2019 20:32

-

Kamuoyuna Duyuru
Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimiz ilk günden beri ‘’gerçeği yansıtmayan’’ haberlerle ilgili tepkimizi kulübümüzün resmi internet sitesinden yaptığımız açıklamalarla duyuruyoruz. Tüm açıklamalarımıza karşın maalesef bu haberler hala tüm hızıyla sürüyor. 

Son olarak genç oyuncularımızdan önce Ali Akman, bugün de Ataberk Dadakdeniz ile ilgili çıkan transfer söylentileri yerel ve ulusal basında yer aldı. Öncelikle altını çizerek belirtelim ki; ne Ali Akman ne Ataberk Dadakdeniz ne de diğer tüm oyuncularımız ile ilgili kulübümüze ulaşan resmi bir teklif söz konusu değildir. Bu haberlerin çıkış nedenini bizler de hayretler içinde izliyoruz. 

Yönetim kurulu olarak bizim tek bir hedefimiz var o da ‘’YENİDEN ZİRVEYE’’ sloganımız doğrultusunda takımımızı yeni sezonda hak ettiği yer olan Süper Lig’e taşımak.
Bizler bu doğrultuda yapmamız gerekenler için mücadele ederken ‘’gerçek dışı’’ haberler hem bizleri hem de oyuncularımızı moral ve motivasyon açısından sıkıntıya düşürmektedir. 

Bursaspor Kulübü olarak telafisi olmayan bir sezondayız. Tüm Bursa kentinin ve Bursaspor sevdalılarının da bu gerçeği bildiğini düşünüyoruz. 
Tüm Bursa kentinin bir bütün olmasını istediğimiz bu dönemde ‘’maddi’’ desteği olmadığı gibi ‘’manevi’’ desteğini de esirgemekten kaçınan bazı çevrelerin bu eylemlerinin bizleri yolumuzdan döndürmeyeceğini de herkesin bilmesini istiyoruz. 

Yönetim kurulu olarak tüm camiaya bir çağrımızdır; Bursaspor hepimizin. Hep birlikte sadece ‘’YENİDEN ZİRVEYE’’ yürüyüşüne odaklanalım. Bu yolda omuz omuza verelim ve takımımızı layık olduğu yere yeniden birlikte taşıyalım. Bunun mutluluğunu da yine hep birlikte yaşayalım. Çünkü başka Bursaspor yok... 
 
Saygılarımızla 
Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu