TC Kimlik No
Şifre

Bursastore Standları Onur Marketler'de

16/09/2019 16:51

Yönetim kurulu üyelerimiz ve futbolcularımız, iki şubesinde kulübümüzün formaları ve ürünlerine yer verecek Onur Market’in etkinliğinde bir araya geldi.

Bursastore Standları Onur Marketler'de

Forma kol sponsorumuz Onur Market,  iki mağazasında Bursastore standına yer verdi. Erikli ve Ataevler’de bulunan Onur Marketler’de gerçekleştirilen açılışlara ikinci başkanımız Konuralp Yeşil, Genel Sekreterimiz Ali Büyükkurt, İdari Asbaşkan ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Yavuz Aman, Mali Asbaşkan ve Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Serkan Subaşı, Bursastore’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Ahmet Eraslan, Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Yıldırım Hacıoğlu ve Onur Market Bursa Bölge Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök, Ticaret Operasyon Müdürü Onur Özen, Stratejik Planlama ve Pazarlama Müdürü Anıl Civez’in yanı sıra; futbolcularımız  Abdullahi Shehu, Burak Altıparmak, Ramazan Keskin ve Igor Wanderson katıldı.

KONURALP YEŞİL: BİRLİK OLDUĞUMUZ ZAMAN YENEMEYECEĞİMİZ BİR ŞEY YOK

Bursaspor’un, Bursa şehrinin en büyük markası olduğunu dile getiren Konuralp Yeşil, “Birlik ve beraberlik halinde olduğumuz zaman bizim yenemeyeceğimiz hiçbir şey yok. Bütün problemleri, bütün engelleri aşarız. Onur Market, bizim en kötü dönemimizde, ekonomik olarak sıkıntı yaşadığımız bir dönemde hiçbir şart, hiçbir koşul sürmeden yanımızda oldu. Bugün de formanın satışı, Bursaspor farklılığının yaratılması, taraftar kazanılması bazında yapılan bu etkinlik gerçekten takdire şayan. Bizi desteklemelerinden ötürü Onur Market’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

MURAD YAVUZ GÖK: DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Murad Yavuz Gök ise “Bursaspor’un yanında yer almak suretiyle forma sponsorluğu, binlerce alınan formalar, loca ve deplasman desteğiyle birlikte desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bugün iki mağazamızda Bursastore satış noktasını hayata geçirdik. Bir tanesi Erikli, bir diğeri Ataevler mağazası. Bursastore noktalarının devreye girmesiyle beraber artık Bursaspor’a gönül vermiş taraftarlarımız, çok daha rahat bir şekilde ellerinin altında Bursastore ürünlerine ulaşabilecek. Bundan sonra da Bursaspor’a desteğimiz artarak devam edecektir. Yeni projelerimiz ile alakalı yönetimle görüşmelerimiz devam ediyor” diye konuştu.

Etkinlikte futbolcularımız taraftarlarımıza imza dağıtıp, bol bol fotoğraf çektirdi.