TC Kimlik No
Şifre

Forma Kol Sponsorumuz Onur Market!

20/08/2019 14:46

2019 – 2020 Futbol sezonunda A takımımızın forma kol sponsorluğunu üstlenen Onur Market ile yapılan sponsorluk anlaşmasının basın toplantısı Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde gerçekleştirildi.

Forma Kol Sponsorumuz Onur Market!

Toplantıya Başkanımız Mesut Mestan, Genel Sekreter Ali Büyükkurt, İdari Asbaşkan ve Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Yavuz Aman,  Onur Market Bursa Bölge Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök ve  Ticaret Organizasyonları Müdürü Onur Özen katıldı.

Gerçekleşen toplantıda konuşan başkanımız Mesut Mestan şunları söyledi “ Onur Marketler grubuna bu zor günlerimizde yanımızda oldukları için teşekkür ediyoruz. Bursa’daki diğer firmaların da desteklerini bekliyoruz. Onur Market buna öncelik etti. İnşallah Onurlu olarak Yeniden Zirveye birlikte erişiriz. Bursaspor’un layık olduğu Süper Lig’te eski günlerine döneriz. Bu benim ya da yönetimin tek başına fedakarlıkları ile olacak bir durum değil, Tüm Bursalıları kenetlemek zorundayız. Onur Market’e tekrar teşekkür ediyorum. hem marka hem kol hem de gıda sponsoru olarak destek oldular. Ayrıcı Marketlerinde Bursastore kösesi açacaklar. Stadyum'dan loca alıp 1 deplasmana da sponsor olacaklar"

Onur Market Bursa Bölge Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök ise “ İnanç, azim ve samimiyet ve fedakarlık Bursaspor’u ait olduğu yere taşıyacaktır. Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan’ın Yeniden Zirveye ifadelerinin bu kararlı duruşun söze dökülmüş hali olduğunu görüyor biliyoruz. Bu kararlılık samimiyet ancak Onurlu bir duruş ile kendisini gösterecektir. Biz Onur Market olarak Bursasporumuzun yanındayız. Bursaspor yoluna Onurla devam edecektir.”

Son olarak söz alan Ticaret Organizasyonları Müdürü Onur Özen şöyle konuştu: “Biz şehirden kazandığımızı şehre geri vererek Bursasporumuzun yanındayız. Birlikte çıktığımız bu yolda birlikte başaracağız.”

 


Etiketler : ,
  • Forma Kol Sponsorumuz Onur Market!