TC Kimlik No
Şifre

Yeni Sağlık Sponsorumuz Medicana!

01/08/2019 15:17

Kulübümüz, Futbol, Basketbol, Akademi takımları dahil olmak üzere tüm branşlarının sağlık sponsorluğunu üstlenecek Medicana Bursa Hastanesi ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Yeni Sağlık Sponsorumuz Medicana!

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde düzenlenen imza törenine 2. Başkanımız Konuralp Yeşil, Genel Sekreterimiz Ali Büyükkurt, İdari Asbaşkanımız Yavuz Aman, Mali Asbaşkan ve Projelerden Sorumlu Yöneticimiz Serkan Subaşı, Basketbol Şube Başkanımız Sezer Sezgin, Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Öğretim görevlisi Doktor Remzi Karşı ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Didem Keskin katıldı.

İmza töreninde konuşma yapan 2. Başkanımız Konuralp Yeşil, “Hiçbir mazeret göstermeden yanımızda olan Medicana Bursa Hastanesi ile sağlık sponsorluk anlaşması için buradayız. Hayırlara vesile olmasını arzu ediyoruz. Medicana Bursa yetkililerini bizlere  başka kent takımlarıyla birlikte olup kupa kaldırdıklarını söyledi. Hiçbir gerekçe, şu olsun, bu olsun demeden yanımızda oldukları için onlara teşekkür ediyorum.Tüm branşlarımızın akademi takımlarımızın iki yıl süre ile sağlık sponsorluğu desteği verecekler. Ayrıca ambulans hizmetlerimizi de yapacaklar” dedi.

Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Öğretim görevlisi Doktor Remzi Karşı yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“Bursaspor’da olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bursaspor’un zor günü olmaz, zor gününde dostu olur. Süper Lige olan yolculukta onun yanında olmak bize gurur ve onur verecektir. Bursaspor kupa kaldırılırken Medicana Bursa olarak yanında olmak istedik. Hem futbol, basketbol ve akedemik takımların periyot kontrollerine, sağlık hizmetlerine kadar yanında olacağız. Biz Medicana Bursa olarak Bursasporluyuz.”


Etiketler : Genel,
  • Yeni Sağlık Sponsorumuz Medicana!
  • Yeni Sağlık Sponsorumuz Medicana!
  • Yeni Sağlık Sponsorumuz Medicana!