TC Kimlik No
Şifre

Yönetim Kurulumuz Aktaş’ı Ziyaret Etti

03/04/2019 16:41

Başkanımız Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerimiz Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaşı’ı ziyaret etti.

Yönetim Kurulumuz Aktaş’ı Ziyaret Etti

Gerçekleşen ziyarete Başkanımız Ali Ay’ın yanı sıra Yönetim Kurulu üyelerimiz: Erkan Aydemir,Ömer Faruk Şahin,Görkem Akbaş,Sezer Sezgin,Enver Kumova,Yusuf Berat Rızvanoğlu, yedek yönetim kurulu üyelerimiz: Hayrettin Gürgüler, Zeki Öztürk ve genel müdürümüz Nihal Ferik katıldı.

Ali Ay: Hayırlı Uğurlu Olsun

Ali Ay: “Başkanımızı tebrik etmek için geldik. Ben buradan kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Geldiği günden beri bize destek verdi.Bizim için çok önemli. İnşallah bu destek devam edecek. Tekrar hayırlı uğurlu olsun diliyorum.”

Alinur Aktaş: Bursaspor En İyisini Hak Ediyor

Alinur Aktaş: “Şampiyon Bursasporumuzun Başkanı ve Yönetim Kuruluna hoş geldiniz diyorum.İçinde bulunduğumuz durumu hak etmiyoruz. Sporda bazen işler istediğimiz gibi gitmiyor. Ben inanıyorum ki bu haftadan itibaren işler daha iyi gidecek, bu noktada tüm hemşerilerimizin Bursasporumuza sahip çıkması gerekiyor. Bursaspor en iyisi hak ediyor. Seçim süresinde söylediğimiz sözler alehimizde kullanıldı.Ben hiçbir zaman Bursaspor’u üzecek bir şey söylemem,böyle bir şey  mümkün değil. Ben sadece Trabzon’da bize gösterilen hoşgörüyü anlatmaya çalıştım.Deplasman hakkımız 1500’dü ancak daha fazla taraftarımız oraya gitti.Ben bunlardan bahsetmeye çalışmıştım.

Tabi Basketbol takımımızında şampiyon olmasının önemli bir başarı olduğunu düşünüyorum. Başarıda emeği olan başkanımıza ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Biz sadece seçim zamanı değil her zaman Bursaspor’un yanındayız.”

Ziyaretin sonunda başkanımız Ali Ay, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaş’a isminin yazılı olduğu Bursaspor forması hediye etti.


Etiketler : Genel,
  • Yönetim Kurulumuz Aktaş’ı Ziyaret Etti
  • Yönetim Kurulumuz Aktaş’ı Ziyaret Etti
  • Yönetim Kurulumuz Aktaş’ı Ziyaret Etti
  • Yönetim Kurulumuz Aktaş’ı Ziyaret Etti
  • Yönetim Kurulumuz Aktaş’ı Ziyaret Etti