TC Kimlik No
Şifre

Şahin’den Bursaspor’a ziyaret

27/03/2019 18:41

AK Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, Başkanımız Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerini tesislerde ziyaret etti.

Şahin’den Bursaspor’a ziyaret

Ak Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, bugün beraberindeki heyetle birlikte Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne gelerek, Bursaspor Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti. 1993-1996 yılllarında Murat Gülez ve Hüseyin Silahçı dönemlerinde iki dönem yönetim kurulu üyeliği yapan ve o dönem yaşadıkları deneyimleri, anılar eşliğinde yönetim kurulu üyeleriyle paylaşan Şahin, Bursaspor’un zor bir dönemden geçtiğini, ancak camianın bir bütünlük içinde hareket ederek bu zorluğun üstesinden gelebilecek güçte olduğunu kaydetti. Yerel seçimlerin Bursa ve Bursaspor başta olmak üzere Türkiye için hayırlara vesile olması dileğinde bulunan AK Parti Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, Bursaspor'a da sezonun son 8 haftasında başarılar diledi. 

Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Necati Şahin ve ekibini tesislerde konuk eden Başkanımız Ali Ay da, kulüple ilgili bilgileri paylaştıktan sonra, Pazar günü yapılacak yerel seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olması dileğinde bulundu.


Etiketler :
  • Şahin’den Bursaspor’a ziyaret
  • Şahin’den Bursaspor’a ziyaret
  • Şahin’den Bursaspor’a ziyaret