TC Kimlik No
Şifre

Galatasaray Maçı Bilet Satış Programı

13/03/2019 18:12

Spor Toto Süper Lig’in 26.Hafta karşılaşmasında 17 Mart 2019 Pazar günü saat 19.00’da Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynayacağımız Galatasaray maçımızın biletleri 14.03.2019 Perşembe günü saat 11.00 itibariyle satışa çıkıyor.

Galatasaray Maçı Bilet Satış Programı

  

Bilet fiyatlarımız ise şöyle;

GOLDSIT 1963 TRİBÜNÜ: 500,00 TL

VIP 1.BALKON: 300,00 TL

VIP 2.BALKON: 300,00 TL

BATI ALT TRİBÜN: 250,00 TL

DOĞU ALT TRİBÜN: 120,00 TL

DOĞU ÜST TRİBÜN: 100,00 TL

GÜNEY KALE ARKASI (TEKSAS): 50,00 TL

TOFAŞ TRİBÜNÜ : 50,00 TL

MİSAFİR TRİBÜNÜ: 65,00 TL

  

BİLGİLER;

- 7 Yaş ve üzeri çocuklara Passolig ve maç bileti alınması zorunludur.

- Biletler Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Bilet Gişeleri, www.passo.com.tr web sitesi, Passo Mobil Uygulaması , Aktif satış noktaları , ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır.

- N’Kolay Bursa satış noktaları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

- P.F.D.K Tarafından Sivasspor müsabakası ile ilgili verilmiş olan Güney Kale Arkası 124.Blok'a bloke cezası nedeniyle karşılaşmayı bu tribünden takip etmiş olan kombine sahibi taraftarlarımızın Galatasaray müsabakasını stadyumdan takip edemeyecek olup, kombine haklarını bloke cezası olmayan kişilere transfer edebileceklerdir.

- Bursa İl Spor Güvenlik Kurulu kararı gereği Bursaspor logolu Passolig kart sahibi olmak şartı ile Beşiktaş ve Galatasaray logolu Passolig sahipleri harici diğer tüm Passolig kart sahipleri ev sahibi tribünden bilet alabilirler.

- Galatasaray logolu Passolig kartları dışında kalan TFF logolu ve diğer kulüplere ait Passolig kartlı seyirciler misafir tribüne giremeyecektir.

- İl Güvenlik Kurulu Kararı Gereği müsabaka günü yapılacak olan kontrollerde müsabakaya alkollü seyirci alınmayacaktır.  

- Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tr adresinden ve ya Passo Mobil Uygulama üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.

 -Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 14.03.2019 Perşembe günü saat 10:00 itibariyle başlayacak olup, engelli vatandaşlarımızın gişelere engelli kartlarının aslı ile başvurmaları önemle rica olunur. Ayrıca müsabaka günü engelli bilet yüklemesi yapılmayacaktır.

- Passolig kart başvuru ve kart vizeleme işlemleri Passo.com.tr web sitesi üzerinden, Passo Mobil Uygulaması , Aktif Satış noktalarında, N'Kolay satış noktalarından ve Büyükşehir Belediyesi Stadyumu ana bilet gişesinden yapılacaktır.

- Passo Mobil Uygulama ile Müsabakaya giriş yapılabilir.