TC Kimlik No
Şifre

Aybaba ve Erdoğan FIFEX'de Konuştu

13/01/2019 00:58

Teknik direktörümüz Samet Aybaba ve Yardımcı antrenörümüz Selçuk Erdoğan,dünya çapında ve ülkemizden futbol paydaşlarının katılımcı olduğu FIFEX Futbol Endüstrisi Forumu-Metin Türel Antrenör Gelişim Semineri’nde konuşmacı olarak yer aldı.

Aybaba ve Erdoğan FIFEX'de Konuştu

‘Kulüp Takımlarında Genç Oyuncu Gelişimi ve A Takım Süreci’ başlığıyla konuşan Aybaba şunları aktardı: "Genç oyuncu yetirmeye çalışmaya ilk olarak Ankaragücü'nde başladım. O süreçte şunları düşündüm bunun için cesaret lazım,sorumluluk lazım,bu işe kalben inanmak lazım,Bugün de aynı şeyleri düşünüyorum.Tabi bu zaman zaman oldu zaman zaman olmadı.Bu sene başında başkanımız ile oturduk.Vakıfköy'e inandığımız bir arkadaşı getirdik.Şuan 16 oyuncumuz var a takımda.Bunları sadece saha içinde yapmıyoruz.Saha dışına da el atmaya çalışıyoruz.Göreceksiniz ileride Bursaspor'da daha güzel işler yapılacak.A milli takıma daha çok oyuncu çıkacak.Hep birlikte cesaret edelim evlatlarımızı iyi yerlere getirelim"dedi.

Yardımcı antrenörümüz Selçuk Erdoğan ise istatistlik bilgileri aktarırken, Bursaspor Kulübü'nde genç oyuncu yetiştirirken içinin nasıl doldurulduğunu anlattı.