TC Kimlik No
Şifre

Yüksekoba İnşaat’tan Büyük Destek

28/09/2017 15:02

Türkiye Kadınlar Voleybol 1.Ligi’nde ikinci sezonunu geçirmeye hazırlanan takımımızda, Filenin Timsahlarına kulübümüzün eski yöneticilerinden Halil Özyürek’in sahibi olduğu Yüksekoba İnşaat isim sponsoru oldu.

Yüksekoba İnşaat’tan Büyük Destek

3 yıl boyunca Voleybol takımımızın sponsorluğunu üstlenecek olan Yüksekoba İnşaat ile Kulübümüz arasındaki sponsorluk anlaşması, Cengiz Göllü Salonu’nda yapılan tören ile taçlandırıldı.

Voleybol Takımımızın sporcuları ve teknik kadrosunun tam kadro katıldığı imza törenine Başkanımız Ali Ay, Amatör Şubelerden Sorumlu yöneticimiz Sezer Sezgin ve Yüksekoba İnşaat yönetim kurulu başkanı Halil Özyürek katıldı.

İmza töreninde konuşan Başkanımız Ali Ay, Bursaspor hem eski yöneticisi, hem de Bursalı bir işadamının sponsor olmasının önemli olduğunun altını çizerek, “ Halil kardeşimiz gerçekten örnek olacak bir işe imza attı. Hem eski yöneticimiz, hem de Bursalı bir inşaat firması olması nedeniyle voleybol takımımıza sahip çıktı. Biliyorsunuz bir başka Bursa firması Durmazlar AŞ’de basketbol takımımıza sponsor olmuştu. Bundan sonra Bursalı firmaların ev eski yöneticilerin de spor branşlarımıza sponsor olmalarını arzuluyoruz. Bundan sonra voleybol takımımız ligde Bursaspor Yüksekoba adıyla mücadele edecektir. Anlaşmamız 3 yıllık ve 300 bin TL olarak belirlendi. Bu sayı her yıl artarak devam edecek. Takım Süper Lige yükselmesi halinde daha yukarılara çıkacaktır” dedi.

Yüksekoba İnşaat Firması sahibi  ve yeni sponsorumuz olan Halil Özyürek ise, “Başkanımız Ali Ay, ve Şube sorumlusu Sezer Sezgin ile yaptığımız görüşmeler olumlu geçmişti. Bursaspor’a faydalı olmak için Voleybol Takımımıza sponsor olduk. Yüksekoba İnşaat olarak Bursaspor’un yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Amatör Şubelerden Sorumlu yöneticimiz Sezer Sezgin ise, Bursaspor’da daha önceki dönemlerde yöneticilik yapan bir işadamının takıma sponsor olmasının önemli olduğunun altını çizerken, ”Bu inşallah diğer Bursalı firmalara örnek olur” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından 3 yıllık sözleşmeye imzalar atıldı. Daha sonra Başkanımız Ali Ay, Halil Özyürek’e Voleybol Takımımızın formasını hediye etti.

 

 

 


Etiketler : Genel
  • Yüksekoba İnşaat’tan Büyük Destek
  • Yüksekoba İnşaat’tan Büyük Destek
  • Yüksekoba İnşaat’tan Büyük Destek
  • Yüksekoba İnşaat’tan Büyük Destek
  • Yüksekoba İnşaat’tan Büyük Destek
  • Yüksekoba İnşaat’tan Büyük Destek