TC Kimlik No
Şifre

Medicabil İle Protokol İmzalandı

03/08/2017 13:49

Kulübümüz, basketbol takımımız, altyapı ve amatör branşlarımızın sağlık sponsorluğunu üstlenen Özel Medicabil Hastanesi ile protokol imzaladı.

Medicabil İle Protokol İmzalandı

Özlüce Tesislerimizde gerçekleştirilen törene Başkanımız Ali Ay, Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin, Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Ömer Faruk Bilgen ve Özel Medicabil Hastanesi İdari ve Malgi İşler Koordinatörü Dr.Cemal Turhan katıldı. Törende konuşan Başkanımız Ali Ay, şu ifadelere yer verdi: “Sponsor demek gelir demek. Sponsor demek Bursaspor’un başarısı demek. Özellikle burada Ömer Faruk hocama çok teşekkür ediyorum. Biz 2016-17 sezonunda Özel Medicabil Hastanesi ile sponsorluk anlaşması yapmıştık. Bu anlaşmayı yeni sezonda da sürdürmeye karar verdik. Kendileri bize bu anlamda çok destek oldular. Anlaşmamız basketbol takımımız, amatör branşlarımız ve Akademi takımlarımızı kapsıyor. Bize bu imkanı sağladıkları için Özel Medicabil Hastanesi’ne teşekkür ediyorum.”

ONUR DUYUYORUZ

Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Ömer Faruk Bilgen, ise Bursaspor’a destek olmaktan dolayı onur duyduklarını belirterek, “Bizim Bursaspor’a küçük de olsa bir katkımızın olması nedeniyle çok heyecanlıyız. İnşallah sporcularımızın ihtiyaçları olmaz hepsi sağlıklı olurlar. Ama ihtiyaç duyulduğunda biz yanlarındayız. Biz ortopedi ağırlıklı bir hastaneyiz. Spor hekimliği ile ilgili de güçlü taraflarımız var. İnşallah uzun yıllar çalışmalarımız devam eder. Biz üzerimize düşen her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.

DEĞER KAZANACAĞIZ

Özel Medicabil Hastanesi İdari ve Mali İşler Koordinatörü Dr.Cemal Turhan da, “Bursa şehrinin en büyük markası olan Bursaspor’umuzla anlaşma gerçekleştiriyoruz. Ulusal bir marka olan Bursaspor’a verdiğimiz destekle biz de değer kazanacağımıza inanıyoruz. Hem Bursaspor’a hem Medicabil ailesine hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sezer Sezgin ise, “Medicabil ile 2016-17 yılında başlayan iş birliğimiz 2017-18 sezonunda da basketbol, akademi ligleri ve amatör branşlar sağlık sponsorluğu olarak devam ediyor. Medicabil ailesine basketbol takımımıza, altyapımıza ve amatör branşlarımıza yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra işbirliğimizin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Kendilerine de Bursaspor’un bel kemiği olan alt yapılarımız ve amatör branşlarımıza göstermiş olduğu hassasiyet ve ilgiden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 


Etiketler : Genel
  • Medicabil İle Protokol İmzalandı
  • Medicabil İle Protokol İmzalandı
  • Medicabil İle Protokol İmzalandı
  • Medicabil İle Protokol İmzalandı
  • Medicabil İle Protokol İmzalandı
  • Medicabil İle Protokol İmzalandı
  • Medicabil İle Protokol İmzalandı