TC Kimlik No
Şifre

Onur Marketler Zinciri'nden Ziyaret

07/07/2017 18:23

Onur Marketler Zinciri yönetim kurulu üyeleri Özlüce Tesislerimize gelerek Başkanımız Ali Ay’ı ziyaret etti.

Onur Marketler Zinciri'nden Ziyaret

Onur Marketler Zinciri İcra Kurulu Başkanı Cemal Özen ve yönetim kurulu üyeleri Özlüce Tesislerimize gelerek Başkanımız Ali Ay’ı ziyaret etti.

 

Ziyarette konuşan Başkanımız Ali Ay şunları söyledi; “Ben öncelikle hepinize hoş geldiniz diyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Eski adıyla Şaypa, yeni adıyla Onur Marketler zinciri. Allah iş rastlığı versin, Allah utandırmasın. Tabi böyle kuruluşların Bursa'mızda yer alması hem Bursamıza, hem de Bursasporumuza faydalı olacağına kesinlikle inanıyorum. Biliyorsunuz Bursaspor bu şehrin en büyük markası, üç milyonluk şehrin takımı. Aşağı yukarı geçen sene herhalde 30 milyona yakın bir sponsorluk anlaşması yapmıştık firmalarımızla. İnşallah bu seneki hedefimiz en az 50 milyon. Bunun içerisinde sizlerin de olması bizi ziyadesiyle memnun edecek ve tabi burada fayda-maliyete bakmak lazım. Siz faydalanacaksınız, biz de faydalanacağız. Neticede ikimizin de faydalanması lazım. İnşallah hayırlı uğurlu olur, Allah yüzünüzü güldürür, iş rastlığı verir. Sizler kazandıkça biz daha çok kazanacağımıza eminiz. Önemli olan tabi sizlerin Bursa'da da başarılı olmanız. Allah tekrardan yardımcınız olsun diyorum ve tekrar hoş geldiniz diyorum.”

 

Onur Marketler Zinciri İcra Kurulu Başkanı Cemal Özen ise şöyle konuştu; “Bursa'yı gerçekten çok sevdik, yapılanmamamızı yaptık, mağazalarımızı, tabelalarımızı hepsini değiştirdik ve sizin de bahsettiğiniz Bursa'nın en güçlü marka olarak da, bilinirlik olarak da, güç olarak da her konuda en güçlü markası Bursaspor'la işbirliği yapmak, beraber çalışmak bizim için gurur verici. Biz de en büyük yatırımımızı  Bursa'ya yaptık. Birlikte iş yapmak için bir aradayız. Onun için sizi ziyarete geldik. inşallah ekip arkadaşlarımızla birlikte, bizlerin de gayret ve desteğiyle çok daha yeni dönemde işbirliği yaparız. Sponsorlukla diğer süreçleri  birlikte götürürüz.”

 


Etiketler : Genel
  • Onur Marketler Zinciri'nden Ziyaret
  • Onur Marketler Zinciri'nden Ziyaret
  • Onur Marketler Zinciri'nden Ziyaret
  • Onur Marketler Zinciri'nden Ziyaret