TC Kimlik No
Şifre

Rİcardo Faty: “Takım için herşeyimi vermeye devam edeceğim”

06/07/2017 15:47

Başarılı oyuncumuz Ricardo Faty antrenman sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Rİcardo Faty: “Takım için herşeyimi vermeye devam edeceğim”

Bursaspor TV ve resmi internet sitemize konuşan Ricardo Faty sezon başı çalışmaları hakkında konuştu.

Ricardo Faty şunları söyledi; “Sezon başı hazırlıkları çok iyi gidiyor daha önce de tahmin edildiği gibi daha önce de ön görüldüğü gibi iyi antrenmanlar yapıyoruz. Gençlerde katılıyorlar. Biraz yorgunluk var ama bu iyi bir yorgunluk. Hocamız Paul Le Guen gerçekten bilgili biri. Zaten onu Fransa'dan tanıyorum. Onun iyi, ciddi ve profesyonel bir teknik adam olduğunu biliyordum. Umarım bu gençlere de yansır onlara da bir aşama kaydettirebilir. Aynı zamanda gittiği takımlara belli bir güç kazandıran bir antrenör. Şimdiden zaten bunun etkilerini görmeye başlıyoruz. Kendi stilini o kendi tekniğini biraz yansıtmaya başladı. Umarım bunu sezon içerisinde de devam ettirebiliriz” dedi.

Fiziksel Olarak Hazırlanıyoruz

Bu sezon nasıl bir takım olacak Bursasporumuzda nasıl bir oyun ortaya koyacak. Kendi aralarında nasıl konuşmalar geçiyor? Sorusuna ise Faty; “Şu anda çok fazla bir şey konuşmadık. Şu anda fiziksel olarak hazırlanma aşamasındayız. Aynı zamanda eksik olan da birçok oyuncu var. Şu anda ne sezon hedefleri ne de oyun tarzı şeyler konuşulmadı. Ama umarım iyi bir oyun tarzı oynayabiliriz bu sezon içerisinde iyi bir oyun yaratabiliriz.”

Takım İçin Herşeyimi Vermeye Devam Edeceğim

Bu takıma ilk geldiğim günden beri iyi hissettim kendimi ve her zamanda aynı şeyi söyledim. Ben takım için her şeyimi veren bir oyuncuyum. Geçen sezon hem benim hem takım için biraz karışık, zor bir sezon oldu. Umarım bu sezon çok daha iyi olacak ben yine söylediğim gibi takım oyuncusuyum, takım için her şeyi vermeye devam edeceğim.


Etiketler : Genel
  • Rİcardo Faty: “Takım için herşeyimi vermeye devam edeceğim”
  • Rİcardo Faty: “Takım için herşeyimi vermeye devam edeceğim”