TC Kimlik No
Şifre

Arşiv Haber

27/12/2005 20:17

Yeşil-Siyahlı futbolcular bir haftalık aradan sonra Kocaelispor Sefa Sirmen Tesisleri`nde bir araya gelerek teknik direktör Fuat Yaman`nın nezaretinde idmanlara başladı. 4 Ocak 2006 tarihine kadar kendi tesislerinde hazırlanacak olan Kocaelispor, bu tarihten sonra 10 günlük kamp için Antalya`ya gidecek.

Kocaelispor Futbol Sorumlusu Güngör Şahinkaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ikinci yarıda daha güçlü ve hedefine ulaşacak bir Kocaelispor yaratmak için transfer çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Kaleci Hakan`ı Ankaraspor`a verdiklerini ve karşılığında savunma oyuncusu Emre Köksal`ı transfer ettiklerini ifade eden Şahinkaya, ``Stoper ve santrafor arayışlarımız sürüyor`` dedi.
Kocaelispor`un belirlediği hedefe ulaşması için yönetimin büyük bir gayret gösterdiğini anlatan Şahinkaya, şunları kaydetti:
``Sezon başında oluşturduğumuz genç kadro belli bir süre uyum sorunu yaşamasına rağmen sonradan toparlandı. Ara transfer dönemini iyi değerlendirmek istiyoruz. Bu konuda 5 futbolcu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Takımın yapısına uyacak, takım oyunu oynayacak futbolcuları kadroya dahil ederek, ikinci yarıda mücadeleci ve çok koşan bir takım oluşturacağız. Futbolcularımızdan Nuri ve Ferit`e ciddi teklifler var. Hedefimiz süper lig. Bu hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum.``