TC Kimlik No
Şifre

Arşiv Haber

27/12/2005 16:29

İkinci Lig A Kategorisi`nde mücadele eden Orduspor`un teknik direktörü Yücel İldiz, takıma katkıda bulunacak oyuncu buldukları takdirde transfer yapabileceklerini söyledi..

İldiz, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında, 2 Ocak`ta başlayacak 13 günlük Antalya kampında takımın güç depolayarak ikinci yarıya hızlı bir şekilde giriş yapacağını söyledi.

İkinci yarıda içeride oynayacakları maç sayısının ilk yarıya göre daha fazla olduğunu kaydeden İldiz, şöyle konuştu:

``Bu lehimize, ancak ikinci yarının çok daha zorlu geçeceğini düşünüyorum. Her takım her takımı yenebiliyor. Bu doğrultuda takımımızın takviyeye ihtiyacı var mı? Bunun hesabını yapıyoruz. Bizim dengelerimizi bozmayacak ve takıma katkıda bulunan oyuncu bulursak transfer yapabiliriz.``

İş olsun diye yeni transfer yapmayacaklarını ifade eden İldiz, ``Kesinlikle böyle transfer yapmayız. Bu kadro bana göre çok şeyler kazanacaktır. Ben her zaman sezon başında kurduğum kadroya güvenmişimdir. İnşallah başarıyı yakalayacağız`` dedi.

Ligin başındaki hedeflerinden herhangi bir sapma olmadığını da belirten İldiz, ``Çalışmalarımız bu doğrultuda gidiyor. Günde çift idmanla yılbaşına kadar Durugöl Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri`nde çalışacağız. 2 Ocak`ta Antalya`da kampa gireceğiz, maç haftasına kadar da çalışmalarımız devam edecek`` diye konuştu.

İldiz, Aytaç`ın sakatlığı nedeniyle kampa katılamayacağını, ancak başka sakat oyuncularının olmadığını belirterek, 24 kişilik kadro ile kampa devam edeceklerini bildirdi.