TC Kimlik No
Şifre

Emin İmen: ‘’ Kazandığımız için mutluyum ‘’

23/11/2016 17:22

Filenin Timsahları’nın Başantrenörü Emin İmen, Salih Belediyespor maçının ardından yaptığı açıklamada oyunun tamamında oyuna hakim olduklarını belirtti.

Emin İmen: ‘’ Kazandığımız için mutluyum ‘’

Emin Hoca geçtiğimiz haftas onu İzmir’de Rota Koleji’ne karşı beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirterek başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi.; “Geçen hafta beklemediğimiz sürpriz bir mağlubiyet almıştık. Ama biran evvel toparlanıp reaksiyon vermemiz gerekiyordu. Bugün oyunun her bölümünde kontrol bizdeydi. Son sette oynamayan oyuncularımıza şans verdik. Zaman zaman bu tür maçlarda onlara da şans vermemiz gerekiyordu. Setin son dakikalarında biraz sıkıntı yaşadık. Sonuçta 3-0 kazandık. Salihli Belediyespor daha önce ligde oynamış bir takım. Kazandığımız için mutluyuz” dedi.

Yeni transferimiz Müge için, “ Daha önce tanıdığımız bildiğimiz bir oyuncu. Tam hazır değil. Ben ondan daha fazla performans bekliyorum. Bugün takıma katkı sağladığını hepimiz gördük. İlerleyen günlerde daha katkı verecektir. Hafta sonunda oynayacağımız Manisa Büyükşehir maçından da galibiyetle ayrılmak istiyoruz” dedi.

MÜGE: ‘’ ÇOK HEYECANLIYIM”

Yeni transferimiz Müge Ocakçı ise yaptığı açıklamada, “ Bursaspor’da forma giymekten dolayı çok heyecanlıyım. Bugün tek antrenman yaparak maça çıktım. İyi oynadığımı düşünüyorum. Zamanla çok daha fazla katkı yapacağımı düşünüyorum. Galibiyet için mutluyuz” dedi.