TC Kimlik No
Şifre

Nilüfer Belediyesi'nden Yeşil Bursa’ya destek!

26/10/2016 15:24

Başkanımız Ali Ay, ikinci Başkanımız Ali Adem Oğlu, Yeşil Bursa A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Cem Öztürk, Yeşil Bursa Yönetim Kurulu Üyeleri ile Yeşil Bursa Teknik Direktörü Nevzat Dinçbudak, bugün Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i makamında ziyaret etti.

Nilüfer Belediyesi'nden Yeşil Bursa’ya destek!

Bursaspor’a olan büyük desteklerinden dolayı Başkan Mustafa Bozbey’e teşekkürlerini ileten Başkanımız Ali Ay, aynı desteği Yeşil Bursa için de beklediklerini iletti. Nilüfer Belediyesi tarafından yapılan İbrahim Yazıcı Stadyumu’nun kente büyük katkı sağlayacağını söyleyen Başkanımız Ali Ay, “Pilot takımımız olan Yeşil Bursa’yı bu sezon 2. Lig’e çıkarmak istiyoruz. Takımımız şuan maçlarını Minareliçavuş Spor Tesisleri’nde oynuyor. Nilüfer Belediyesi İbrahim Yazıcı Stadyumu tamamlandıktan sonra Yeşil Bursa’nın maçlarını burada oynamasını isteriz. Hatta Bursaspor’un bazı hazırlık maçlarını da burada yapabiliriz” dedi.

Nilüfer Belediyesi İbrahim Yazıcı Stadyumu’nu UEFA kriterlerine göre yaptıklarını belirten Başkan Mustafa Bozbey de, “Stadı futbolun yanı sıra birçok farklı branşlarda hizmet verecek şekilde tasarladık. Stadyumun yapımı yakın zamanda tamamlanacak. Yeşil Bursa ile yapacağımız protokolle takımımız maçlarını burada oynayabilir” diye konuştu.
Ziyaretin sonunda Yeşil Bursa Kulübü Başkanı Cem Öztürk ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Mustafa Bozbey’e futbolcuların imzaladığı 16 numaralı Yeşil Bursa formasını hediye etti.


Etiketler :
  • Nilüfer Belediyesi'nden Yeşil Bursa’ya destek!
  • Nilüfer Belediyesi'nden Yeşil Bursa’ya destek!
  • Nilüfer Belediyesi'nden Yeşil Bursa’ya destek!