TC Kimlik No
Şifre

Arşiv Haber

27/12/2005 13:04

İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi`nde mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyspor, Diyarbakırspor`dan Erkan`ı transfer etti.

Kulüp Başkanı Tahir Tekin Öztan, ikinci yarıda daha güçlü bir kadroyla mücadele etmeyi hedeflediklerini belirterek, Diyarbakırspor`dan Erkan`ı transfer ettiklerini, 4 futbolcuyu daha kadrolarını katmak için çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Transferde aceleci olmadıklarını kaydeden Öztan, transfer ettikleri Erkan`ın halen Almanya`da olduğunu, bu futbolcunun muhtemelen yarın Gaziantep Büyükşehir Belediyespor`un Antalya kampına katılacağını bildirdi.

Öztan, forvet mevkiinde oynayan Erkan`ın Gazantep Büyükşehir Belediyespor`un başarısına katkıda bulunacağına inandıklarını ifade ederek, ``Kadromuzu güçlendirmek için 4 futbolcu daha transfer edeceğiz. Amacımız, gerçekten takımımıza yararı olacak futbolcuları kadromuza dahil etmek`` diye konuştu.

İlk yarıda istedikleri başarıyı elde edemediklerini belirten Öztan, açıklamasını şöyle sürdürdü:
``İlk yarıda zaman zaman büyük sıkıntılar yaşadık, istediğimiz kadar puan toplayamadık. Amacımız ikinci yarıda daha başarılı olmak ve o sıkıntıları yaşamamak. Şu anda önemli bir sorunumuz yok. Futbolcularımız hırsla ve istekle ikinci yarıya hazırlanıyor. Biz de yönetim olarak, teknik kadromuzun verdiği rapor doğrultusunda titiz bir transfer çalışması yürütüyoruz.``