TC Kimlik No
Şifre

Arşiv Haber

27/12/2005 08:38

Başkan Levent Kızıl çalışma öncesinde Raşit Çetiner`e ilkyarıdaki başarı için teşekkür edip, başarı dileğinde bulundu

MORAL VERDİLER

Lig A`nın 42 puanlı lideri Bursaspor 7 günlük izinin ardından ikinci yarı hazırlıklarına dün Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri`nde start verdi. Başkan Levent Kızıl yönetim kurulu üyeleriyle birlikte antrenman sahasına gelerek Teknik Direktör Raşit Çetiner ile görüştü ve "Yönetim olarak ilkyarıdaki başarı için teşekkür ediyoruz. İkinci devre için de başarılar diliyoruz. Bu soğuk havada size iyi antrenmanlar, kolay gelsin" dedi.

İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ

Kaptan Serdar Topraktepe kısa aranın ardından ikinci yarı hazırlıklarına başladıklarını belirtirken, sezon başında çok sıkı çalışıp lige girmiştik. `Puan farkı nedeniyle takım rahatladı deniyor` ama biz bu görüşe katılmıyoruz. Hocamız da zaten uyarılarda bulundu. Yine çok sıkı çalışacağız ve sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceğiz. Bursa`da havalar soğuk ama maçları da zaten soğukta oynayacağız. Ayrıca bizim tesislerimizde herşey dört dörtlük" diye konuştu.

KURTLAR SOFRASI

Teknik Direktör Raşit Çetiner ise ilkyarıda sporcuların gösterdiği performanstan memnun olduğunu belirterek şunları söyledi: "Her takım kendi hedefine göre kadrosunu takviye etti. İkinci yarı tam bir kurtlar sofrası gibi olacak. Biz de misyonumuz doğrultusunda sezon sonunda camianın istediği hedefe ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. Miu, Frasineanu, Egemen ve İbrahim çarşamba günü antrenmanlara katılacak."

GEREKEN YAPILIR

"30 Aralık akşamına kadar kamptayız. İki gün izin verip 2 Ocak`ta yeniden toplanacağız. 8 Ocak akşamına kadar yine kamp yapacağız. 11 Ocak akşamı toplanıp bu kez Mardin maçına kadar kampımız devam edecek. 3 periyot halinde, 4, 6 ve 10 günlük kamplar olacak. Ertuğrul başarılı takıma geldi. Umut ediyoruz o da performansıyla katkı sağlayacak. Transferde gereken neyse yapılır. Oyak Renault, Merinos ve Eskişehir ile maç oynamayı düşünüyoruz."