TC Kimlik No
Şifre

Sane ve Del Valle İmzaladı

13/07/2016 18:25

Venezuella Milli Takımı’nın oyuncusu Yonathan Del Valle ve Senagalli defans oyuncusu Vieux Sane Özlüce Tesislerimizde kendilerini Bursasporlu yapan imzayı attılar.

Sane ve Del Valle İmzaladı

İmza törenine katılan başkanımız Ali Ay yaptığı açıklamada her iki futbolcunun da Bursaspor’a hayırlı olmasını diledi.

BAŞKAN ALİ AY: “ SANE VE DEL VALLE BURSASPOR’A HAYIRLI OLSUN”

Başkanımız Ali Ay imza töreninde şu açıklamayı yaptı; “  Hepinizin bildiği gibi bu sezona uygun olarak teknik heyetimiz ile birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz. Aşağı yukarı geldiğimiz günden bu yana bunun mücadelesini veriyoruz. Zaten transferi erken bitirip, tam takım olarak kampa katılmamız bunun neticesinde oluşmuştur. Biliyorsunuz daha önce 7 futbolcu ile imzalar atıldı. Hepiniz biliyorsunuz. Bugün de son derece değerli iki futbolcumuz ile imzalayacağız. Del Valle’yi hepiniz tanıyorsunuz. Ancak Sane de önünde uzun bir gelecek olan ve Bursaspor formasıyla kalitesini ispat edecek bir futbolcu. Bunu hep beraber göreceğiz. Bunu sadece ülkemiz olarak görmeyelim Avrupa kulüpleri de bizim kulübümüzü yakından takip ediyorlar.   Özellikle şunu belirtmek istiyorum. İki futbolcunun aramızda olmasından son derece mutluyum. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. İnşallah bizim için verimli transferler olmuştur. Şuanda bir şey söyleyemeyiz. Sahada kendilerini gösterecekler. Herkes Bursaspor’u görecek. Sezonumuzun adı da  Turgay Şeren olmuş. Hayırlı olsun. Biz elimizden geleni yaptık. Hocalarımız isterse kamptan sonra belki 1*2 transfer daha alabiliriz. Şuanda kadromuzun tamam olduğunu görüyoruz. Bunun tabii kararını verecek olan kamp sonrası hocalarımızdır” dedi.  

SANE: “HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN KARAR VERDİM”

Senagalli oyuncumuz Vieux Sane  yaptığı açıklamada Bursaspor’da olmaktan dolayı  çok mutlu olduğunu belirtti. Sane, “ Burada olmak benim için gerçekten çok iyi . Hiç tereddüt etmeden aldığım bir karar oldu. Ailem ve temsilcim ile düşündük. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Çok güzel insanlar var ve çok güzel bir şehir. Benim için önemli olan sahada yapacaklarım. Sezon boyunca herkesten iyi olmaya çalışacağım. Çok fazla maç kazanmak için konsantre olacağım. Şuanda hazırlık aşamasındayız. Umarım sezon sonunda takım olarak istediğimiz başarıları elde ederiz” dedi.  

DEL VALLE: “TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK TAKIMLARINDAN BİRİNE GELDİM”

Venezuellalı futbolcu Del Valle ise  “Bursaspor’un Türkiye’nin en büyüklerinden birisi olduğunu biliyorum. Buraya katkı koymaya geldim. Hocalarım ve takım arkadaşlarım ile güzel işler başaracağımıza inanıyorum” dedi.

BAŞKAN ALİ AY: “ DZSUDZSAK’A İKİ TEKLİF VAR”

Başkanımız Ali Ay daha sonra medya mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bir medya mensubunun “Bekir, Traore, Dzsudzsak, Necid ve Mert Günok’un transferde son durumları nedir?” sorusuna Başkanımız Ali Ay, “ Traore’nin menajeri ile Avusturya kampında görüşeceğiz. Kendisinden kulüp bulmasını istedik. İki maaş alacağı vardı. Bugün, yarın yatırılacak. Onlarda herhalde yardımcı olacaklar. Traore’nin son senesi, yaşı da var. İnşallah işimizi zorlaştırmazlar. Bekir ile dün görüştük. Ona da cüzi bir miktar getirmesi halinde bonservisini vereceğimizi söyledik. Şuanda daha kulüp bulamadığını bizlere söyledi.

Dzsudzsak’a  teklifler geliyor. Şuana kadar iki kulüpten teklif geldi. Lütfen isimlerini sormayın. Belli bir miktarı gördü. Daha yukarını almak istiyoruz. 10 gün içerisinde Dzsudzsak’ın işi biter gibi. Mert Günok, biliyorsunuz Milli kalecimiz. Kendisiyle görüşme yaptım. Daha önce arkadaşımıza görüşmüştü. Kulüp bulmasını istedik. Fakat Mert giderse muhakkak bizim bir kaleciye daha ihtiyacımız olacağını hepiniz biliyorsunuz. Kendisine fiyat indirmesini söyledim. Aşağı yukarıya 1 Milyon TL’ye yakın geri dönüş oldu. Mert bugün antrenmana katılacak. Bizim vermiş olduğumuz bir söz var. Rakamları  aşağıya düşüreceğiz. İnşallah başarılı oluruz. Şuanda hali hazırda bizim futbolcularımız. Transferleri olmazsa Bursaspor’da devam edecekler ”dedi.

 

 

 


Etiketler :
  • Sane ve Del Valle İmzaladı
  • Sane ve Del Valle İmzaladı
  • Sane ve Del Valle İmzaladı
  • Sane ve Del Valle İmzaladı
  • Sane ve Del Valle İmzaladı
  • Sane ve Del Valle İmzaladı
  • Sane ve Del Valle İmzaladı
  • Sane ve Del Valle İmzaladı