TC Kimlik No
Şifre

Arşiv Haber

26/12/2005 16:00

Devre arası transferinde kiralık olarak anlaşılan Sivassporlu Ertuğrul ile sözleşme imzalandı. Vakıfköy Orhan Özselek Tesislerinde düzenlenen imza töreninde yönetim kurulu üyelerinden Ali Karasu,Murat Yanıklar,Mehmet Çavuşoğlu, Mete Öz Mustafa Yedikardeş, Hakan Öztürk ve Mesut Mestan katıldı.

Kendisini 6 aylık Bursasporlu yapan imzayı atan Ertuğrul Arslan Bursaspor`a gelmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Heyecanlı olduğunu ifade eden Arslan, "Büyük bir camiaya geldim. Çok heyecanlıyım, işim zor olacak. En yakın rakibimizle aramızda 9 puan fark var. Takıma yararlı olacağımı düşünüyorum. Ben bu takıma fayda sağlamak için geldim. En yakın zamanda takım arkadaşlarıma uyum sağlamaya çalışacağım. İnşallah sezon sonunda arzuladığımız şampiyonluğa takım arkadaşlarımla beraber ulaşarız" dedi.

26.01.1980 Sivas doğumlu olan Ertuğrul Arslan futbola Sivas DSİ`de başlamış. Daha sonra Kayserispor`un paf takımında forma giyen Ertuğrul, Kayseri Erciyesspor`da profesyonel oldu. 4 yıl Erciyesspor forması giydikten sonra 1 yıl Kayserispor ve 3 yılda Sivasspor forması giymiş. 1.67 boyunda ve 67 kilo olan Ertuğrul bu yıl Sivasspor`da 1 maç forma giymiş..