TC Kimlik No
Şifre

Yönetim Kurulumuz, Şampiyonlarla Yemekte Buluştu

24/03/2016 22:43

Şampiyon Filenin Timsahları, Çubuklu Et Restaurant’ın sponsorluğunda Yönetim Kurulu üyelerimiz ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Yönetim Kurulumuz, Şampiyonlarla Yemekte Buluştu

Yönetim Kurulu üyelerimizin eşleriyle katıldığı yemekte Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu da yer aldı.

Başantrenörümüz Emin İmen ve takım kaptanımız Bahar Ekinci, Başkanımız Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerimize kendilerine vermiş oldukları destekler için teşekkürlerini ilettiler.

BAŞKANIMIZ ALİ AY; “MUTLULUKTAN GÖZLERİM YAŞARDI”

Başkanımız Ali Ay gecede yaptığı konuşmada, şampiyonlukta emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum dedi.

Başkanımız Ali Ay, “Voleybol takımımız bize çok büyük mutluluk yaşattı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Mutluluktan gözlerim yaşardı. İnşallah bundan sonra basketbol takımımızdan da şampiyonluk bekliyoruz. Bizim için bir üst lig değil, Bursaspor için olması gereken en üst lig. U21 takımımız da inşallah şampiyon olacak. İki sezon sonra futbol takımımızdan da şampiyonluk bekliyoruz” dedi.

Amatör Şubelerden Sorumlu yöneticimiz Sezer Sezgin ise yaptığı açıklamada, “Başarıların devamı gelecektir. Teknik heyet ve sporcu arkadaşlarımıza bizlere bu şampiyonluğu yaşattıkları için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

HAMZAOĞLU: “ KIZLARIN ŞAMPİYONLUĞU BİZE ÖRNEK OLACAK”

Teknik Direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, bayan voleybol takımının sadece 3 set vererek namağlup şekilde şampiyon olmanın herkese nasip olmayacağını belirtti.

Hamzaoğlu, “  Bayan voleybol takımımızın teknik ekibi ve oyuncularımızı tebrik ediyorum. Onlar çok mütevazi şekilde kutluyorlar geceyi ama şampiyonluklar kolay kazanılmıyor. Sezon boyunca sadece 3 set verip, namağlup olarak şampiyon olmak her takıma nasip olmaz. Çok büyük bir başarıyı yakaladılar. Her ne kadar futbolun popüleritesi fazla da olsa spor yapmak bir ayrıcalıktır. Hangi spor dalı olursa olsun başarılı olmak çok değerlidir. Kızlarımızı kutluyorum. İnşallah önümüzdeki senelerde de aynı başarıları gösterirler. Bu akşam hep beraber bir aile olduğumuzu görüyoruz. Hepimiz birbirimize güç veriyoruz, moral veriyoruz. Onların şampiyonluğu bize de örnek olacak, bize de güç verecek, bizi de teşvik edecek. İnşallah diğer branşlarda da bu şampiyonluklar gelecektir. Başkanımıza da çok teşekkür ediyorum. Bize olan güvenlerini dile getiriyorlar. Biz beklentilerin farkındayız. Buraya bunun için geldik. İnşallah her şey gönlümüzce istediğimiz gibi olur. Birbirimize güvenerek, inanarak yolumuza devam ederiz. Zaten biz şampiyonluk yolunda yapılması gerekenleri yaparsak kendiliğinden gelecektir. Yeni stadyumumuzda taraftarlarımız ile beraber inşallah o coşkuyu hep beraber yaşarız” dedi.  

 


Etiketler :
  • Yönetim Kurulumuz, Şampiyonlarla Yemekte Buluştu
  • Yönetim Kurulumuz, Şampiyonlarla Yemekte Buluştu
  • Yönetim Kurulumuz, Şampiyonlarla Yemekte Buluştu
  • Yönetim Kurulumuz, Şampiyonlarla Yemekte Buluştu
  • Yönetim Kurulumuz, Şampiyonlarla Yemekte Buluştu