TC Kimlik No
Şifre

Boksörlerimizden Önemli Başarılar

10/09/2015 16:16

Rusya’nın St. Petersburg şehrinde devam eden Yıldızlar Dünya Şampiyonası’nda 52 Kg Boksörümüz Ünal Kalkışım yarı finale yükselme başarısı gösterdi.

Boksörlerimizden Önemli Başarılar

Ermeni,Çin ve İsrail rakiplerini yenerek yarı finale çıkan Ünal KALKIŞIM, yarı finalde İngiliz boksörle finale çıkma mücadelesi verecek. Kalkışım'a yarı final müsabakasında başarılar diliyoruz. 

ABDÜLSAMET SALİH’TEN BRONZ MADALYA

Bu yıl ilki düzenlenen Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Boks Turnuvası’nda ringe çıkan Milli Boksörlerimiz 22 madalya kazanarak şampiyon oldu.

Türkiye Boks Federasyonu tarafından bu yıl ilki düzenlenen Uluslararası Cumhurbaşkanlığı Boks Turnuvası’nda 10 ülkeden gelen 115 erkek, 34 bayan boksörün katılımı ile başlayan turnuva sona erdi.

Ağır siklette kulübümüzün sporcusu olan Abdülsamet SALİH, bronz madalya alarak kulübümüzün gururu oldu.

Boks antrenörlerimizde Ferman Muzaffer yaptığı açıklamada “Turnuvalar öncesinde sporcu arkadaşlarımız ile çok güzel bir çalışma dönemi geçirmiştik. Kendilerinden bu dereceleri bekliyorduk. Her iki boksörümüzü de tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Bursaspor’u milli düzeyde çok iyi temsil ettikleri için kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.