TC Kimlik No
Şifre

Süleyman Şahin’den Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na Ziyaret

02/07/2015 17:09

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Doç.Dr. Süleyman Şahin, İl Şube Müdürleri Geylani Kapusuzoğlu ve Abdurrahman Dağlar ile birlikte Özlüce Tesislerimizde Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Süleyman Şahin’den Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na Ziyaret

Ziyarette Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç, Başkanlık Kurulu asil üyeleri Serdar Yazıcı, Haluk Sivri ile yedek üye Ramiz Şentürk hazır bulundu.

ŞAHİN: “Divan Kurulu Ağabeylik, Akil Adamlık Görevi Üstlenen Bir Noktada”

Yeni seçilen Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na başarılar dilemek için ziyarette bulunduklarını belirten Şahin, “ Akil insanlar grubu olarak Bursaspor’a yön vererek,  projeleriniz ve çalışmalarınız ile katkılar sağlayacağınıza yürekten inanıyorum. Bursaspor’umuza ve Bursa’ya hayırlı olmasını temenni ediyorum. Divan Kurulu ağabeylik, akil adamlık görevi üstlenen bir noktada. Sizlerde Bursaspor’a olan sevginiz, kent dinamikleri ile olan iletişiminiz ile çok güzel işler yapacağınıza eminim. Bizler her zaman yanınızdayız.  İnşallah Bursaspor’umuzun başarılarıyla mutlulukları hep birlikte yaşarız ” dedi.

SEVİNÇ : “HEP BİRLİKTE GÜZEL ŞEYLER YAPACAĞIZ”

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç ise Şahin’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında birlik ve beraberlik içerisinde Bursaspor için çalışacaklarını söyledi.  

Sevinç, “Sizlerin de söylediğiniz gibi bu görevde Bursaspor’u daha halka yayabilmek, Bursaspor’u Bursalıların ortak faydası yapabilmek için çalışacağız . Aktif olmayan sivil toplum örgütlerimiz var. Bursaspor ile ilgili aktivitelerin şahsen az olduğunu görüyoruz. Bunları hareket geçirmek istiyoruz. Bursaspor’umuza kalıcı gelir elde etmek için projeler üretmek ki biz daha önce Bursaspor yönetim kuruluna sunmak için buradayız. Divan Kurulu kişilerin birbirine değil sadece Bursaspor’un menfaatleri doğrultusunda konuşulan ve Bursaspor’a ne katkılar sağlayabilirizin konuşulduğu yer olarak görüyoruz. Konuşmaktan ziyade icraatın önemli olduğunu düşünüyoruz. Hep beraber güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. İnşallah Allah mahcup etmez. Bu ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.   

Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’nın geleneksel iftarının 7 Temmuz 2015 Salı günü Almira Otel’de yapılacağını belirten Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç, tüm Divan Kurulu üyelerini iftara beklediklerini sözlerine ekledi.  


Etiketler : ,
  • Süleyman Şahin’den Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na Ziyaret
  • Süleyman Şahin’den Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na Ziyaret
  • Süleyman Şahin’den Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na Ziyaret