TC Kimlik No
Şifre

Divan Başkanlık Kurulu'ndan Yönetim Kurulumuza Ziyaret

19/06/2015 15:46

Yeni seçilen Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı üyeleri, Özlüce Tesislerimizde Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.

Divan Başkanlık Kurulu'ndan Yönetim Kurulumuza Ziyaret

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç, İkinci Başkan Murat Gülez, Yazman M. Haluk Sivri ve üyeler Serdar Yazıcı ile Mümin Pekcan Özlüce Tesislerimizde Başkanımız Recep Bölükbaşı, yöneticilerimiz Nihat Sapan, Necmettin Kocaman, Kemal Güler, Ali Turan, Ahmet Eraslan, Ahmet Bozdemir, Osman Malakçı ile bir araya geldi.

SEVİNÇ: “ Güzel işler yapacağımıza inanıyoruz”

Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’nın ilk ziyaretini Bursaspor Yönetim Kurulu’na yaptıklarını belirten Divan Başkanımız İdris Sevinç ziyarette şu açıklamalarda bulundu; “Seçilmiş yeni Divan Kurulu Başkanlığı olarak yaptığımız ilk ziyaret. Bundan sonraki çalışmalarımızda Bursaspor’umuza neler katabiliriz, bizler taşın altına nasıl elimizi koyabiliriz, birlik ve beraberlik içerisinde nasıl daha iyi işler yapabiliriz düşüncesiyle bu ziyaretimizi gerçekleştirmiş oluyoruz. Güzel işler yapacağımıza inanıyoruz. Bizleri kabul ettiğiniz içinde sizlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

BÖLÜKBAŞI: “ Yeni dönemde inşallah yeni başarılara birlikte imza atacağız”

Başkanımız Recep Bölükbaşı, göreve yeni gelen Divan Başkanlık Kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkanımız Bölükbaşı Yeni dönemde yeni yönetim ve Divan Kurulu ile yeni başarılara imza atmak istediklerini belirttiği konuşmasında şu ifadeleri kullandı; “Öncelikle bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Güzel bir seçimden sonra göreve geldiniz. Bundan sonraki süreçte Bursaspor’un daha iyi yerlere gelebilmesi için ortak çalışma içerisinde olacağımızı belirtiyoruz. Divan Başkanlık Kurulu’nun sizlere hayırlı olmasını diliyorum. Divan Kurulu, yönetim kurulu,  taraftarımız ve Bursaspor’un diğer katmanlarıyla bir bütündür.  Biz buralarda gelip geçiciyiz. Sonuçta Bursaspor kalıcı. Burada yapacağımız ortak çalışmalar Bursaspor’a güç katacaktır. Ben buna inanıyorum. Allah utandırmasın. Yeni dönemde inşallah yeni başarılara birlikte imza atacağız” dedi. 


Etiketler : ,
  • Divan Başkanlık Kurulu'ndan Yönetim Kurulumuza Ziyaret
  • Divan Başkanlık Kurulu'ndan Yönetim Kurulumuza Ziyaret
  • Divan Başkanlık Kurulu'ndan Yönetim Kurulumuza Ziyaret
  • Divan Başkanlık Kurulu'ndan Yönetim Kurulumuza Ziyaret