TC Kimlik No
Şifre

Divan Kurulu’nda Devir Teslim Gerçekleşti

09/06/2015 15:38

Geçtiğimiz Cuma akşamı yapılan Seçimli Olağan Divan Kurulu toplantısında 130 oy ile Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na seçilen asil üyeler İdris Sevinç, Murat Gülez, Serdar Yazıcı, Haluk Sivri ile yedek üyeler Aydın Çoközler ve Ramiz Şentürk Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen törenle mazbatalarını aldılar.

Divan Kurulu’nda Devir Teslim Gerçekleşti

 

Özlüce Tesislerimizde gerçekleştirilen devri teslim töreninde konuşan ve 9 yıl Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Kadir Şankaya görevi yeni başkan İdris Sevinç’e bıraktı.

ŞANKAYA: “HEPİMİZ BURSASPOR İÇİN VARIZ”

Devir Teslim töreninde konuşan Kadir Şankaya yapmış olduğu açıklamada İdris Sevinç başkanlığındaki yeni yönetim güzel işlere imza atacağına inandığını belirtti. Şankaya devir teslim töreninde şu açıklamalarda bulundu: “ İdris arkadaşımız seçimin sonunda ipi göğüsledi. Ne mutlu bize ki bugüne kadar kazasız belasız Divan’ı buralara getirdik. Görev alacak arkadaşlarımızı eskiden beri tanıyorum. İnşallah bundan sonra bizim divan kurulumuzdan daha iyi işler yapacağınızı ben şahsen inanıyorum. Hepimiz Bursaspor için varız. Bursaspor için ne gerekiyorsa, bize düşen ne görev varsa biz seve seve koşup yine geleceğiz. Biz evladımızı yalnız bırakmayız. Biliyorsunuz Bursaspor’umuz 1963 yılında  kuruldu. 1966-67 senesinde 1.lige çıktığımızda ben en genç yöneticiydim. Bursaspor’dan ben kopamam. Başkanlıkta yaptım. Bizim ailemizde yaş 18 olduğu zaman genel kurul üyesi olunur. Sevgili kardeşim İdris Sevinç’e tutanağı ve karar defterimizi teslim ediyorum. Hayırlı, uğurlu olsun dedi.

SEVİNÇ: “GÜZEL HİZMETLER VERMEK İSTİYORUZ”

Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç ise yaptığı açıklamada Bursaspor’u daha enerjik, kamuoyunda daha vizyonel bir konuma getirmek için göreve talip olduklarını belirtti.

Yeni Başkan Sevinç şu açıklamalarda bulundu; “Yapılan kongre neticesinde, kongre sonundaki yapmış olduğum konuşmamda da belirttiğim gibi burada kazanan veya kaybeden yoktur. Bursaspor’umuz kazanmıştır. Yılların engin tecrübeleriyle sayın başkanımızdan ve yönetimindeki arkadaşlarından muhakkak ki lojistik destek isteyeceğiz ve alacağız. Çünkü Bursaspor hepimizin, tüm Bursasporluların ortak paydasıdır. Bursaspor’un başarıları hepimizin göğsünü germekte ve başımız dik olmasında en büyük etkendir. Ben diğer yönetici kardeşlerimizin de burada olmalarını isterdim. Ama şunu biliyorum ki; şahsım ve arkadaşlarım tüm emeği geçen Divan Başkanımız başta olmak üzere diğer arkadaşlarımızı da mekanlarında ziyaret edeceğiz. Emeği geçen Bursaspor yönetimlerinde bulunmuş tüm arkadaşlarımızı mekanlarında ziyaret ederek Bursaspor’u daha enerjik konuma, kamuoyunda daha potansiyelli ve daha vizyonlu konuma getirmenin düşüncesinde olduğumuz için aday olduk. Sadece seçilen bizler değil, emeği geçen ağabeylerimiz ile hep beraber olacağız. Bundan sonra Kadir ağabeyimizin kapısını daha fazla aşındıracağımızı belirtmek istiyorum. Oy veren, vermeyen tüm arkadaşlarımız bizim canımızdır. Her şeyden önce öz ve öz Bursasporludur. Güzel hizmetler vermek için talip olduk. Herkese karşı hoşgörüyle, tabii ki kişiliklerimizden ödün vermeksizin yaklaşıp, Bursaspor’un daha iyiye gidebilmesi için herkesin desteğine ihtiyacımızın olduğu bilinci içerisindeyiz. Sayın başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu görevin camiamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”    

 


Etiketler : ,
  • Divan Kurulu’nda Devir Teslim Gerçekleşti
  • Divan Kurulu’nda Devir Teslim Gerçekleşti
  • Divan Kurulu’nda Devir Teslim Gerçekleşti
  • Divan Kurulu’nda Devir Teslim Gerçekleşti
  • Divan Kurulu’nda Devir Teslim Gerçekleşti
  • Divan Kurulu’nda Devir Teslim Gerçekleşti