TC Kimlik No
Şifre

Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !

05/06/2015 21:42

Divan Başkanlık Kurulu’nun 7.Seçimi Sadabad Sarayı’nda gerçekleştirildi. Gerçekleşen toplantıya 260 Divan Kurulu üyemiz katıldı.

Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !

Divan Kurulu toplantısına kurucu üyemiz Cemal Dik, Başkanımız Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerimizin yanı sıra Bursaspor’umuzun eski başkanları Kani Şen, Recep Günay, Fikret Üstenci, Levent Kızıl ve Ali Karasu da katıldı.   

Yapılan oylama sonucunda kullanılan 258 oyun 1 tanesi geçersi sayıldı. 127 oyu Burhan Vatan alırken, İdris Sevinç 130 oy ile Bursaspor'umuzun yeni Divan Başkanlık Kurulu başkanı oldu. 

 

ŞANKAYA: “ BİZ AİLEYİZ”

9 yıldır Divan Başkanlık Kurulu Başkanı olarak son toplantısını gerçekleştiğini belirten Kadir Şankaya üyelere yaptığı açılış konuşmasında şu ifadeleri kullandı; “  Sevgili Divan Kurulu üyeleri malum bildiğiniz gibi Divan oluştuktan sonra siz değerli üyeler bizlere bu görevi yaptırdınız. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz bizim son Genel Kurulumuz. Ben veda ediyorum. Benden sonra gelecek olan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Biz burada bir aileyiz. Bundan önceki toplantılarımda kırıcı sözler ettiysem sizlerden özür diliyorum. Ben kin tutmam. Bu nedenle biz bir bütün olmamız gerekiyor. Bundan sonra gelecek olan yönetimlerde inşallah aynı şeyi sürdürecek. Aramızda 2 başkan adayı var. Birisi İdris kardeşimiz diğeri de Burhan arkadaşımız. Bundan sonra seçilecek olan arkadaşlarımız şahsen daha iyi işler yapacaklardır.”

 

GEÇİCİ DİVAN BAŞKANI LEVENT KIZIL SEÇİLDİ

Şankaya konuşmasının ardından Geçici Divan olarak kendisinin belirlediği isimleri açıkladı. Şankaya, “ Ben iki başkan adayımıza da teşekkür ediyorum. Kendilerinden geçici divanın oluşturulması konusunda bana yetki vermelerini istedim. Onlarda sağolsunlar desteklediler. Divan Başkanı olarak Levent Kızıl kardeşimi belirtmek istiyorum. Çünkü kendisi 9 yıl önce bu divanın oluşturulmasında önemli rol oynamıştı. Divan’ın diğer ismi ise bizim ilk seçildiğimiz Divan Kurulu toplantısını yöneten Mutlu Uraz. Yazmanlar ise Aziz Demirkakan ve Burak Şakir arkadaşlarımız. Bu listeyi oylarınıza sunuyorum” dedi. Geçici Divan üyelerin oybirliği ile göreve seçildi.

 

LEVENT KIZIL: “ÇOK HEYECANLIYIM”

Geçici Divan Başkanı olarak görev yapan eski başkanlarımızdan Levent Kızıl çok heyecanlı olduğunu belirtti. Kızıl,Gerçekten çok heyecanlıyım. Bursaspor Başkanı olduğum günden daha heyecanlıyım.  İlk defa böyle bir görev yapacağım. Bu görevi bana teveccüh ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimi ve  saygılarımı sunuyorum. Kadir Amcamıza çok teşekkür ediyorum. 10 seneden beri bu görevi yaptı. Hepiniz hatırlarsınız Divan Kurulu yıllarca bazı nedenlerden dolayı kurulamıştı. 9 sene evvel 1.5 metre karın altında çok güzel bir kongreden sonra divanı oluşturduk. Levent Kızıl olarak benim o günkü başkan adayım Şükrü Amcaydı. Fakat aramızdan ayrıldı. Onu da saygıyla anıyorum. Amca diyorum çünkü rahmetli babamın çok yakın arkadaşıydı. Sadece bir hatırlatma yapmak istiyorum. 9 sene evvel divanı kurduğumuzda çok daha yetkili ve işlevsel bir haldeydi daha sonra yapılan tüzükteki değişiklikler ile ilerideki yetkiler gitmişti. Divanlar en büyük organlardır. Akil insanlardan oluşur. Burada ben sadece eski bir başkan kardeşiniz olarak biran evvel tüzüğün eski hale getirilmesini istiyorum. İnşallah her şey Bursaspor için güzel olur. Yeni seçilecek olan Divan Başkanlık Kurulu’na da başarılar diliyorum. Hayırlı olsun” dedi.

 

Daha sonra gündemin üçüncü maddesinde yer alan seçimle Bursaspor organlarına 3.kez gelen 2200 numaraları Ali Turan  ve 4515 Özgür Alpaslan Sümer’in Divan Kurulu’na katılmaya hak kazandıkları belirtildi.  

Gündemin 4.maddesinde yer alan Divan Başkanlık Kurulu’nun faaliyet raporunu ise Galip Sakder üyelere okudu.

Divan Başkanlık Kurulu Faaliyet Raporu

27 Haziran 2012 tarihinde başlayan ve bugün itibariyle (5 Haziran 2015) sona erecek olan görev süremiz boyunca gerçekleştirdiğimiz çalışmalar şöyledir;

Divan Kurulu'muz, tüzüğün çizdiği çerçeve ve bizlere vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda çalışmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştirmiş olup, öncelikli olarak olağan ve olağanüstü genel kurulların sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için çaba sarf etmiştir.

Kongre süreçlerinin demokratik ve adil yaşanabilmesi, rekabet ortamının neden olabileceği olası gerginliklerin, sağduyulu yaklaşımlar ortaya konmak suretiyle aşılabilmesi adına Divan Kurulumuz bütün hassasiyetleri gözeterek, objektif çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Özellikle son genel kurullarımız, camiamızın büyüklüğüne yakışan ve herkesin tatmin olduğu bir organizasyon eşliğinde tamamlanmıştır.

Kongre süreçlerinin dışında, genel kurulun bir nev'i yansımasını oluşturan Divan Kurulu toplantılarımızın ise sportif ve ekonomik faaliyetlerin mercek altına alındığı, görevdeki yönetimlerin süreçle ilgili bilgileri paylaştığı, deneyimlerin ve fikirlerin de tartışıldığı serbest ve demokratik bir platforma dönüşmesi için, Başkanlık Divanı olarak sorumluluklarımızın bilincinde hareket etmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Divan Başkanlık Kurulu olarak, görev dönemimiz içinde, Divan Kurulu üyelik kriterlerine haiz kulüp üyelerimizi de, Divan Kurulu ailesi içinde katmış olmaktan büyük bir onur duymaktayız.

20 Nisan 2006 tarihinde kulübümüzün bir organı olarak faaliyetlerine başlayan Divan Kurulu, aradan geçen yaklaşık 9 yıllık süre içinde öncelikle kendini tanıma ve tanımlama konusunda bir tecrübe kazanmış olup, gelecek dönemlerde daha aktif ve daha gerçekçi bir pozisyona ulaşacaktır.

Divan Başkanlık Kurulu görev süresi boyunca, işbaşındaki yöntemlerin gerçekleştirdiği projelere ya aktif olarak katılmış ya da projelerin uygulanması aşamasında bilgi ve birikimlerini paylaşmış, yol gösterici işlevini yerine getirmeye çaba göstermiştir.

Divan Kurulu oluşumu Türk futbol ailesi içinde yeni filizlenmiş bir yapıdır ve dolayısıyla süper ligde az sayıda kulübün bünyesi içinde yer almaktadır.

Bu doğrultuda diğer kulüplerin Divan Başkanlık Kurulları ile temas kurulmak suretiyle bilgi, tecrübe ve faaliyetler karşılaştırılmış, bu yapının daha işlevsel konuma getirilmesi hususunda da çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Bu hususların seçilecek yeni Başkanlık Kurulu ile paylaşılması amaçlanmaktadır.

Başkanlık Divanı çalışmalarını Divan Kurulumuza saygıyla sunarken, Divan'ın bir parçası olarak, Bursaspor'un geleceğine dönük her adıma her projeye samimiyetle katkı sunmaya devam edeceğimizi bildirir, yeni yönetime başarılar dileriz.

Daha sonra gündemin 5.maddesine geçildi ve başkan adaylarının konuşmalarına geçildi.

 

İlk konuşan Başkan Adayı İdris Sevinç oldu…

İDRİS SEVİNÇ: “Divan objektif ve gerçekçi yaklaşımdan asla taviz vermemelidir”

“Divan Kurulumuzun bu genel kurulunda görevde bulunan Levent Kızıl ve arkadaşlarına hayırlı uğurlu olsun. Bu arada tüm medya mensuplarımızı ayrıca bugün burada Bursasporluluk ruhunu Bursaspor’un ne demek olduğunu iki adaylı bir kongrede nasıl bir enerjinin sinerjiye dönüştüğünü siz değerli dostlarımızı birer birer aradığımda işte bu enerjini olmasını arzu etmiştik. Siz değerli Divan Kurulu üyelerine saygılarımı sunuyorum. Sayın kurulla birlikte Bursaspor Başkanı ve Yönetim Kurulu arkadaşlarıma, sayın medya mensuplarına ve üye arkadaşlarıma hoşgeldiniz diyorum. Divan Kurulumuz etkin bir konumda değil. Buna rağmen 9 yıldır her toplantıya sabırla katılan tüm üyelerimizin takdir edilmesi gereken bir tavır içerisinde olmuşlardır. Şimdi divana sahip çıkma zamanıdır. Divan Kurulu üyeleri saygı duruşuyla başlayan ve istiklal marşı ile devam eden gündemin artık değişmesini arzu etmektedir. Divan Kurulu’nun üreten, sözü dinlenen ve Bursasporluyum diyen yüksek bir karaktere ulaşmalıdır. Yönetim ile ilişkide seviye ve uslüp son derece önemlidir. Divan Kurulu, daima yönetimlerin üstünde sallanan Demokles’in kılıcı olmayacağı gibi, sürekli herkesin sırtını sıvazlayan bir kurum haline de getirilmemelidir.

Divan objektif ve gerçekçi yaklaşımdan asla taviz vermemelidir.

Bu çerçevede Divan Kurulu toplantılarını, fikirlerin özgürce ve samimi bir şekilde paylaşabilmesi adına kendi yapısı içinde kalacak şekilde organize etme düşüncesindeyiz. Divan üyeleri, üye olmanın ayrıcalığı olarak burada ele alınan meselelere sadece kendileri tanık olacaklardır.

Divan toplantısı, sadece dilek ve temenni toplantısı olmamalıdır. Divan, ekonomik durumun en ince detayına kadara anlatıldığı, sportif sonuçların ele alındığı, sadece futbolla sınırlı kalmayıp, faaliyet gösterilen her branşta yatırımların ve hedeflerin tartışıldığı bir kurum olmalıdır.

Divan’ın konuşması değil, konuşmaması çok sıkıntı vermelidir. 9 yıldır, Değerli Divan Kurulu üyelerinin bu kürsüye çıkıp çıkmamakta tedirgin olduklarını gözlemliyoruz.

Burası, düşüncelerin özgürce paylaşılacağı bir kürsü olacaktır.

Bu kürsü, sadece kulüp ve divan başkanlarının tekelinde değildir. Herkes, açık yüreklilikle ve samimiyetle düşüncelerini ifade edebilmelidir.

9 yıldan bu yana geçmiş dönemlerde görev almış başkan ve tüm yöneticilerimizin toplantılarımıza katılmamaları ise manidar ve düşündürücüdür.

Bizler bu durumu sorgulayıp, nedenlerini araştıracağız ve eski başkanlarımızın Divan toplantılarını iştirak etmelerini sağlamak için gerekli zemini oluşturacağız.

Hatta Divan Başkanlık Kurulu olarak bazen toplantılarımızı bütün eski başkanlarımızı kendi yerlerinde ziyaret etmek suretiyle onlarla birlikte gerçekleştirip, istişarelerde bulunacağız.

Divan Kurulu tabii ki soracak, soruşturacak ve gerektiğinde tüzüğün verdiği yetkiler çerçevesinde önerilerde bulunacak. Artık yeni seçilecek Divan yönetimi taşın altına elini de koymalıdır.

Divan’ın Bursaspor’umuzu geleceğe taşıyacak her projede, Bursaspor’un görevdeki yönetimi kadar sorumluluk sahibi olduğu unutulmamalıdır.

Aramızda hem genç, hem de çok tecrübeli üyelerimiz var. Hepimiz, maddi manevi her konuda değer yaratacak enerjiye, çevreye ve itibara sahibiz.

Bursaspor eğer göğsüne reklama alamıyorsa, bu hem yönetimin, hem Divan olarak bizim hem de bütün camiamızın problemidir.

Bursaspor, Timsah Arena locası satamıyorsa bu hepimizin problemidir.

Bursaspor, TFF’den haksızlığa uğruyorsa, bu hepimizin karşı koyması ve mücadele etmesi gereken bir durumdur.

Bu konuda kulübümüzün yönetimiyle birlikte hareket etmek ve haksızlıklarla, sorunlarla birlikte baş etmek mecburiyetindeyiz.

 Bu Divan kurulu ve onu temsil eden Başkanlık Kurulu çevresiyle  lobisiyle ve yaratacağı ekonomik potansiyelle, Bursaspor üzerine oynanan oyunlara “dur” diyebilecek güçtedir.

Bursaspor’un günden güne büyüyen ve gelişen bir kulüp olması, tüzüğümüzün de günün koşullarına uygun hale getirilmesini zorunlu kılmaktadır. Yönetimimizin de bu konudaki hassasiyetlerini biliyoruz. Bu doğrultuda uzunca bir süredir gönüllülük esasına dayalı olarak çalışma da gerçekleştiriliyor. Tüzük değişikliği hususundaki sürecin bir an önce başlatılması adına Divan Kurulumuz da sorumluluk bilinciyle hareket edecek ve sürecin takipçisi olacaktır.

Ayrıca yıllardır camiamızın tartıştığı önemli bir mesele haline gelen üyelik konusu da ilgili bir düzenleme yapmak suretiyle çözüme kavuşturulabilir.

Divan Kurulu, Seçme ve Sicil Kurulu ile bağlantılı olarak yetki ve sorumluluk koşuluyla bir çalışma gerçekleştirdiği takdirde, genel kurulun yapısına bağlı blok oy tartışmalarına da son noktanın koyulabileceğini düşünmekteyiz.

Bu düzenleme aynı zamanda yönetimlerin üzerindeki ağır yüklerin paylaşılması anlamında da bir önem arz etmektedir.

Ekip ruhuyla hareket eden bir oluşumuz ve sorunları paylaştıkça, konuştukça çözüleceğine inanıyoruz. Camiamızdaki herkese Bursaspor’umuzun bir parçası olduğunu hissettireceğiz.

Divan Kurulu’nun önemli misyonları vardır. Bizler, mideye girip çıkanla değil  hep birlikte yapacağımız çalışmalarla gönüllere girip, kalanlardan olmak için buradayız. Divan Kurulu,  en ciddi ve en kritik meselelerde hiç kimsenin danışmaktan çekinmeyeceği, olayları burada bütün yönleriyle istişare etmekten kaçınmayacağı bir kurul olmalıdır. Yönetimler ya da kulübün diğer organları meseleleri gönüllü olarak burada mütalaa etmek ihtiyacı hissetmeliler.

Aksi halde, Divan Kurulu’nun işler olup bittikten sonra, atı alan Üsküdar’ı geçtikten sonra devreye girmesinin hiçbir anlamı ve önemi kalmaz.

Divan Kurulu olarak bizlerin Büyük kongreye karşı da sorumluluğumuz vardır. Biz aynı zamanda Büyük Kongre’yi temsil ediyoruz. Bu yüzden kongre delegelerine de görevde bulunduğumuz dönemle ilgili hesap vermekten çekinmeyeceğiz. En önemli ve tarihi hamlemiz ise 52 yıldır en büyük eksikliğimiz olan, “Bursaspor Anayasası ve Bursasporluluk ilkelerinin” yazılmasına öncülük etmektir. Bu anayasa, Bursasporluluk ilkelerinden oluşacak ve bütün değerlerimizi, vazgeçilmezlerimizi ifade edecektir.

Bütün derdimiz sadece seçimi kazanmak değil. Nerdeyse bir yılı aşkın bir süredir Divan Kurulu’nu nasıl daha etkin bir konuma taşırız ve Bursaspor Kulübü’ne nasıl değer katarız noktasındaki çalışmalarımızı büyük bir heyecanla sürdürüyoruz.

Asıl işimizin seçimden sonra başlayacağımızın farkındayız ve sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Divan Kurulu toplantısının gündemini oluştururken bile sizlerin fikirlerinize ve önerilerinize açık bir çalışma sistemi oluşturacağız. Buradan hareketle sadece üç ayda bir değil, her gün, her an Divan kurulu üyesi olmanın ayrıcalığını ve heyecanını sizlere yaşatacak, yaşattıracak bir ekip olmanın sözünü şimdiden size veriyoruz “

****

BURHAN VATAN: “ BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİZ”

İkinci Başkan Adayı burhan Vatan üyelere şu konuşmayı yaptı;  

“Bursaspor’umuzun çok değerli üyeleri, kulüp başkanlarım, bu dönemin değerli yönetim kurulu üyeleri, basınımızın kıymetli temsilcileri hepinizi şahsım ve arkadaşların adına saygı ve sevgiyle selamlıyorum. İzninizle ben konuşmamı çok uzatmak istemiyorum. Öncelikle arkadaşlarımızı huzurlarınıza davet edeceğim. 9 yıldır birlikte çalıştığım turizmci sayın Galip Sakder. Bursaspor’umuzun eski sporcusu ve eski yöneticilerinden Erhan Mendi ağabeyim. Uzun süre TFF’de değişik kurullarda görev yapmış değerli ağabeyim Av. Sabri Ersavaş. Yine Turizm sektöründe önemli isim, genç dinamik bir isim Seyit Ahmet Ademoğlu.. Yine benimle birlikte kader birlikteliği yapmış aile dostum Sedat Akgün. Değişik spor kulüplerinde görev yapmış genç dinamik, esnaf kardeşimiz Ramazan Doğan. Arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Ben 1976 yılının temmuz ayında rahmet rahmana kavuşmuş Selahattin Kaya veya Mümin Gençoğlu döneminde Bursaspor’a üye oldum. Onlara teşekkür ediyorum. Onlara şükranlarımı arz ediyorum. Spora başlarken 21 yaşında üniversite öğrencisiydim. Daha sonra Prof. Dr. Halis Ertürk hocamın teşvikiyle Mensucatspor’da yöneticiliğe başladım. Futbol Federasyonu delegesi olarak Levent Kızıl, Osman Çağalıkoç ve Şenez Erzik ile birlikte bulundum. 9 yıl önce kurulan Divan Kurulu’nda Kadir Şankaya ağabeyimiz ile kurulda görev aldım. Tüzüğümüz elverdiğince sizlerle birlikte Bursaspor’a faydalı olmaya çalıştık. Tüzüğümüz ile orantılı bir meseledir. Zaman zaman arkadaşlarımızın serzenişleri olacaktır. Bu da gayet doğaldır. Amacımız Yönetim Kurullarına darbe vurmak değil onlara olumlu yönde yol göstermektir. Eğer seçilirsek bizden ne istenirse tüzüğümüz elverdiğince yardımcı olacağız. Diğer aday arkadaşım İdris Sevinç ve arkadaşlarına başarılar diliyorum. Bursaspor’da en önemli konulardan bir tanesi birliktir. Divan Kurulu’ndan bir talebiniz varsa o oranda divana sahip çıkmalıyız. Arkadaşlarımızın bizleri uyarması bize güç katacaktır. Amacımız asla ve asla yönetimi eleştirip onları zorda bırakmak değildir. Gündem maddelerini hep birlikte yapacağız. Öncelikle tüzük kongresi yapıp bazı konuşmaları bir an önce değiştirmeliyiz. Ancak o zaman rahat hareket edebiliriz. Örnek vermek gerekirse arkadaşlarımızın sürekli bizden bahsettiği eğer tüzük kurulu yapabilirsek. Sabri Ersavaş ve Alpay Şar ağabeyimizden yararlanmak istiyorum.  Şuanda üye konusunda bir sıkıntı olduğu ve bunun tekrar geçirilmesi gerektiği dile getirildi. Özellikle sicil kurulunun ne olursa olsun tekrar gündeme getirilmesi gerekiyor. Yönetimin işine karışmak asla haddimize değildir. Biz de bu kurulu talep ediyoruz. Genel Kurulların iki güne yayılmasını istiyoruz. Seçilebilme şartlarının yeniden düzenlenmesi gerekiyor. Divan Kurulu üyelerimizin avantaj açısından diğer kulüplerde olanın daha fazlasını .. Asla bizim üyelerimiz avanta bir şey istemiyor. İstanbul kulüplerinin Divan Kurulu üyelerine vermiş oldukları önceliklerin bizim üyelerimizin de hakkı olduğunu düşünüyoruz. Az konuşup çok iş yapmak istiyoruz. Bunun burada şerefimiz üzerine söz vereceğiz. TIP fakültesi dekanımızı Bursaspor’a üye değil. Lobicilik böyle olur. Eğer biz bugün Levent Kızıl’a sahip çıkarsak yarın öbür gün Levent Kızıl’ı futbol federasyonu başkanı yapacaktır. Birlikte hareket etmeliyiz. Çok güçlü bir şehrimiz var. Bursa Türkiye’nin ikinci büyük kentidir. Kocaeli’den TÜPRAŞ’ı alın Kocaeli nicedir. Ankara’nın şartları ortada. Bizim birkaç yıl sonra nüfusun 6 milyona dayanacağı ortada. Bursa’mız diğer konularda tüm şehirlerden öndedir.

Bir dostum bana yol haritası sundu. Sayın Erol Türkün. Borussia Mönchengladbach’ın başarısını söylediler. .Onların başarı öyküsünü Divan’a anlatmasını isteyeceğiz. Bu konuda Yalçın Sünnetçioğlu ve Erol Türkün’den yardım isteyeceğiz ve bunu Divan olarak dinleyeceğiz.

Eğer seçilirsek 4G Projemiz var. İçinde benim bulunduğum bir kadronun proje başlığı 4G…Geliştiren, Güven veren, Gözeten ve Güçlendiren bir proje ile elimizden geleni yapacağız. Beni cemiyet hayatına kazandıran Mehmet Semih Pala’ya şükranlarımı arz ediyorum. Konuşmam çok uzundu ancak ben biran önce Genel Kurul tamamlansın havası seziyorum. Bu gayet normaldir. Bugüne kadar Bursaspor’a hizmet eden, kurucularımıza, başkanlarımıza, yöneticilerimize, sporcularımıza, profesyonellerimize çok teşekkür ediyorum. Eğer bizleri seçerseniz sizlere layık olmaya çalışacağız..”

****

Konuşmaların ardında 4 sandıkta oylamaya geçildi.

Yapılan oylama sonuçları ise şöyle;

1.SANDIK: 

Kullanılan Oy: 48

Geçersiz Oy: 1

Burhan Vatan: 27

İdris Sevinç: 19  

 

2.SANDIK: 

Kullanılan Oy: 80

Burhan Vatan: 42

İdris Sevinç: 38

 

3.SANDIK: 

Kullanılan Oy: 74

Burhan Vatan: 35

İdris Sevinç: 39

 

4.SANDIK: 

Kullanılan Oy: 54

Burhan Vatan: 23

İdris Sevinç: 34

 

 

TOPLAM

GEÇERLİ OY: 257

GEÇERSİZ OY: 1

BURHAN VATAN: 127

İDRİS SEVİNÇ: 130

 

 

SEVİNÇ: “ KAZANAN BURSASPOR CAMİASI”

Seçim sonucunda Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na seçilen İdris Sevinç toplantının sonunda üyelere teşekkür konuşması yaptı;

Sevinç kazanının Bursaspor camiası olduğunu belirttiği konuşmasında şu ifadeleri kullandı; “Bizlere oy vererek burayı layık gören tüm arkadaşıma teşekkür ediyorum. Bu seçimin kazanını hem İdris Sevinç hem de Burhan Vatan’dır. Yani camiadır. İnşallah bundan sonra Bursaspor’un daha iyi yerlere gelebilmesi için elimizden geleni yapacağımızı belirtirim. Hayırlara vesile olsun.”

 

İŞTE YENİ DİVAN BAŞKANLIK KURULU BAŞKANLIĞIMIZ

BAŞKAN: İDRİS SEVİNÇ

ASİL ÜYELER: MURAT GÜLEZ, SERDAR YAZICI, HALUK SİVRİ, MÜMİN PEKCAN

YEDEK ÜYELER: RAMİZ ŞENTÜRK, AYDIN ÇOKÖZLER


Etiketler : ,,,
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !
 • Yeni Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç !